Uniroyal Tire відзначає 50-річний ювілей своєї знаменитої гігантської шини, розташованої біля в'їзду в Детройт і вважається найбільшою виготовленої шиною в історії.

Протягом останніх 50 років конструкція під назвою Giant Uniroyal Tire є важливою частиною 123-річної історії бренду Uniroyal. Весь цей час шина, яка знаходиться в Аллен-Парку (Мічиган), зустрічала гостей Детройта, що в'їжджають в місто з місцевого аеропорту.

Спочатку шина була побудована як колесо огляду для виставки World's Fair 1964-1965 років в Нью-Йорку. Те колесо, на якому могло поміститися 96 пасажирів, встигло прокатати більше 2 мільйонів чоловік, у тому числі знаменитостей і високих офіційних осіб. Конструкцію розробила компанія Shreve, Lamb and Harmon, яка відома тим, що спроектувала знаменитий хмарочос Empire State Building.
 Після закінчення виставки в 1965 році колесо було розібрано на 188 секцій і доставлено залізницею в Детройт. За чотири місяці його зібрали заново, зміцнили бетоном і сталлю і розмістили поруч з торговим офісом Uniroyal. Вага шини дорівнює 12 тоннам, а висота - 24,4 м, тому вважається, що це сама великорозмірна шина в світі. Внутрішній простір шини складає 3414 кубічних метрів.

«Ми пишаємося тим, що відзначаємо 50-річний ювілей гігантської шини Uniroyal, одного з найвідоміших символів Детройта, який міцно зайняв місце в історії американської автомобільної промисловості, - зазначив Рей Фішеніх (Ray Fischenich) з Uniroyal. - Наші співробітники з часом оновлювали і модернізували шину, оскільки розвивалися і наші шинні технології. У майбутньому ми маємо намір продовжити цей процес, так що шина залишиться місцевою визначною пам'яткою ще дуже багато років ».
 Вперше шину оновили в 1994 році, забезпечивши її неоновим підсвічуванням і нової «накладкою на диск». У 1998-му конструкцію знову модифікували, на цей раз «встромивши» в неї гігантський цвях у рамках кампанії, присвяченої технології автоматичного усунення проколів NailGard.

Самое велике оновлення відбулося в 2003 році, коли Uniroyal інвестувала в модифікацію шини майже 1 мільйон доларів. Тоді були замінені 30 сталевих балок всередині шини, встановлені зливові стоки, заново пофарбована зовнішня поверхня, змонтовані світловідбиваючі написи і завершені інші конструкційні поліпшення - все для того щоб забезпечити необхідну довговічність.