18-а міжнародна виставка «Шини, ГТВ і каучуки-2015» - головна весняна подія для гумотехнічної та шинної промисловості пройде з 21 по 24 квітня в ЦВК «Експоцентр» в Москві.

Новітні зразки шин для всіх типів колісної техніки, еластомірних матеріалів, каучуків, виробів з них та обладнання для їх виробництва представлять провідні компанії ринку: KraussMaffei Berstorff, VMI, Troester, Comerio Ercole, Montech, Rubicon, Techking Tire, Aeolus, НІІРП, Тульський завод ГТВ, «Кварт», «Тадема», «Нортекс», «Гродно ХВ», «Амуршина» та ін.

В рамках виставки також пройде конференція «Каучук і гума-2015: традиції та новації». V Всеросійська конференція з міжнародною участю «Каучук і гума-2015: традиції та новації» - унікальна можливість для фахівців галузі обговорити наукові та виробничі проблеми і тенденції ринку шин, РТІ, каучуків і сировини для їх виготовлення в Росії і в світі з урахуванням мінливих вимог споживачів, вимог щодо ресурсозбереження та охорони навколишнього середовища.

Серед учасників конференції: представники науково-технічної громадськості, промислових підприємств, галузевого бізнесу, споживачів продукції ринку, консалтингових та аналітичних центрів, фахівці-експлуатаційники, експерти, екологи та інші зацікавлені фахівці.