Перший шинний завод Yokohama Rubber в Індії почав виробництво торік; його виробнича потужність зараз становить 2000 шин в день, і місцевий підрозділ компанії, Yokohama India, збирається збільшити виробничі потужності до 8000 шин на день. Таким чином, щорічно завод випускатиме близько 2,8 млн. шин.

Як розповів головний керівник Yokohama India Санджай Чаттерджі (Sanjay Chatterjee), запланований  товарообіг компанії в 2015 році на 40% вище, ніж у минулому, і цей темп набагато вище спостережуваного зараз на ринку змінних шин в країні (8-10%). Крім того, додав він, Yokohama успішно запустила в країні розроблену спеціально з урахуванням особливостей місцевого ринку шину Earth-1, представлену зараз в 25 розмірах.

Компанія також розглядає можливість розширення виробництва шин комерційного класу. Чаттерджі заявив, що поставки на ринок вантажних та автобусних шин країни можуть бути реалізовані за рахунок місцевого виробництва. Зараз Yokohama India лише опрацьовує цей варіант, зазначив він, і про конкретне рішення мови поки не йде.