Ювілейна покришка була виготовлена ​​21 жовтня, через півтора року після того як завод легкових та легковантажних шин в Вілсоні відсвяткував своє 40-річчя. На заводі, який зараз виробляє більше 32 000 легкових шин на день, все ще збереглася перший випущена шина, яка буде виставлена ​​на підприємстві поряд з чотирьохсотмільйонному покришкою.

Завод випускає шини для дисків семи діаметрів, а в 2006 році він став першим виробничим комплексом Bridgestone в США, де були виготовлені шини з конструкцією Run-Flat. Спочатку шини цього типу були розроблені в технічному центрі Bridgestone в Японії, а потім були перепроектовані інженерами центру компанії в Акроні (Огайо, США). В даний момент завод виробляє шини Bridgestone DriveGuard, Які виготовляються за технологіями останнього покоління.

За минулі роки завод отримав безліч нагород за досягнення в соціальній та екологічній сферах, а в цьому році підприємство було відзначено за програмою Rising Star міністерства праці Північної Кароліни. Крім цього, американське відділення Honda в 2015 році присудило заводу у Вілсоні відразу три екологічні нагороди - за зниження споживання енергії, економію природних ресурсів і зниження забруднення повітря. Комплекс Bridgestone також був сертифікований за стандартом ISO +5001, і крім того завод повністю припинив викидати відходи на звалища.