На нещодавній церемонії відкриття заводу легкових та легковантажних шин ZC Rubber в Таїланді було оголошено, що в майбутньому підприємство буде виробляти також вантажні шини

29 червня 2015 більше 500 гостей відвідали церемонію відкриття першого заводу ZC Rubber за межами Китаю, побудованого в Районг (Таїланд). Площа підприємства складає 570 000 квадратних метрів, а річна потужність дорівнює 5 мільйонам легкових та легковантажних шин.

«Відкриття заводу в Таїланді - це ще один захоплюючий етап нашої стратегії глобалізації, - зазначив президент Цзіньжун Шень (Шень Jinrong). - Це наш перший завод за межами Китаю, який дозволить задовольнити попит на глобальному ринку, в першу чергу в південно-східній Азії. Він створить сотні нових робочих місць і буде випускати продукти, що відповідають вимогам місцевого ринку».

Глава ZC Rubber також оголосив, що зважаючи на високий попит у південно-східній і південній Азії на заводі в Таїланді будуть відкриті виробничі лінії з випуску радіальних вантажних та автобусних шин.