Компанія BMW скористалася літніми місяцями для того, щоб здійснити ряд модифікацій свого футуристичного гібрида i8, який став першим пейс-каром у світовому автоспорті, здатним за допомогою індуктивної зарядки відновлювати заряд акумулятора менш ніж за годину.

"На версії 2.0 встановлені нові гальма і підвіска, а також шини Pilot Michein Super Sport (245/35 R20 спереду, 285/30 R20 ззаду), які володіють не такими розмірами, як раніше, так як їх адаптували до нових налаштувань машини, - зазначив пілот автомобіля Бруно Коррейя (Бруно Коррея). - Michelin забезпечують більш високе зчеплення, ніж шини, які ми використовували раніше. Настройки підвіски були змінені, а у широких Michelin більша пляма контакту".

Michelin вже давно співпрацює з BMW, а шини Michelin Pilot Super Sport (діаметром 21 дюйм) встановлюються на кросовери X5 M і X6 M. Ця модель шин створена за останніми технологіями французької компанії. Приміром, запозичена з гонок на витривалість мультикомпаундна структура протектора збільшує зносостійкість і підвищує зчеплення на мокрій поверхні, а технологія Variable Contact Patch 2.0 забезпечує стабільність площі плями контакту, оскільки його форма змінюється під час проходження поворотів.

Бруно Коррейя знову сяде за кермо пейс-кара 24 жовтня в Пекіні, коли почнеться новий сезон чемпіонату, потужність болідів в якому була збільшена з 150 до 170 кВт (240 к.с.).