Стратегічна Група Формули-1 на останньому засіданні запропонувала список заходів, які покликані поліпшити гоночний чемпіонат. Серед озвучених пропозицій було і збільшення задніх покришок з 360мм до 420мм, ініціатором ідеї були Pirelli, задоволені тим, що до них прислухалися. Збільшення задніх шин, якщо цей захід отримає схвалення, буде виконувати відразу кілька функцій: боліди стануть агресивнішими, а швидкість разом з механічним зчепленням повинна дещо збільшитися. Даніель Ріккардо, пілот Red Bull Racing, відзначив і інші наслідки.

На думку австралійського гонщика, якщо задні шини в 2017 році дійсно стануть ширше, то це збільшить різницю між професійними гонщиками і «рештою». Механічне зчеплення буде вище, і можна буде переслідувати суперників у швидкісних поворотах впритул. При цьому зросте і швидкість на колі, навіть без використання додаткових аеродинамічних елементів. Але впоратися з цим навантаженням зможуть тільки пілоти топ-класу, вважає Ріккардо.

У ході засідання Стратегічною Групи були озвучені й інші пропозиції щодо поліпшення чемпіонату, але австралієць задоволений Формулою-1 як вона є зараз. Він зізнався, що не став би міняти все і відразу.