Federal стане спонсором чемпіонату з дрифту King of Europe

Компанія Federal Corp. другий рік поспіль стане спонсором професійного чемпіонату з дрифту King of Europe.
"Чемпіонат King of Europe є відмінною перевіркою майстерності учасників, продуктивності автомобілів і якості шин, так що компанія Federal вважає цю гоночну серію ідеальним варіантом для співпраці, - заявив маркетинговий керуючий Federal Джеффрі Чанг (Geoffrey Chang). - Наші шини створені з використанням передових технологічних досягнень в галузі дизайну, конструкції, малюнка протектора і компаунда, і вони забезпечують чудове зчеплення і надійність ".
У наступному сезоні гонщики змагатимуться в 26 категоріях в ході King of Europe Drift ProSeries, включаючи гонки King of Europe, Queen of Europe, King of Touge, King of the Kings і, вперше, Gymkhana Kings.
Переможцем King of Europe в 2014 році став спонсорований Federal гонщик Адам Кереньї (Adam Kerenyi), який використовував шини Federal 595 RS-R.
У 2015 році чемпіонат King of Europe співпрацюватиме з легендарним японським дріфт-гонщиком Кейічі Цутія (Keiichi Tsutiya) і проведе перший Світовий виставковий турнір для дрифтерів, цей незвичайний захід, організовується в Японії, збере разом кращих дрифтерів з усього світу.