ФІА повернула командам Чемпіонату світу з ралі (WRC) можливість у певних ситуаціях нарізати додаткові канавки в протекторі шин. Під час нещодавнього етапу WRC на Корсиці до команд приїхав президент FIA Жан Тодт і його візит був досить результативним, так як він вирішив змінити регламент щодо використання шин. Rallye Magazin пише, що на його рішення вплинув Себастьєн Ожье який, коли пан Тодт підійшов до нього сфотографуватися, безпосередньо запитав у могутнього президента FIA: «Коли ми нарешті поговоримо про нашу безпеку?»

До цього пілоти вже неодноразово скаржилися на те, що під час складних погодних умов, як на корсиканському етапі, їм доводиться мати справу з обмеженим вибором шин, і нарізати канавки самостійно їм також заборонено. В регламенті сказано, що на асфальті можуть використовуватися тільки шини з одним малюнком протектора, і весь вибір зводиться до кількох варіантів гумової суміші.

Пан Тодт на цей раз прислухався до думки гонщиків і заявив, що на етапі в Іспанії ФІА вперше дозволить додаткове нарізування канавок. При цьому допускатися це буде тільки у випадку сильної зливи, і тільки коли своє схвалення дадуть організатори.