Pirelli буде привозити на етапи Formula 1 шини з більш м'якою гумовою сумішшю, щоб підвищити їх видовищність, заявив директор автоспортивного відділення компанії Пол Хембері

Після жорсткої критики, пов'язаної із занадто швидко зношуваними шинами, кілька років тому Pirelli мала набагато більш консервативний підхід, коли вибирала шини для болідів з новими силовими установками, що з'явилися в минулому сезоні. Як би там не було, в цьому сезоні, за словами Пола Хембері (Paul Hembery), компанія повинна виконати завдання щодо забезпечення трьох піт-стопів в гонках.

«Ми маємо намір частіше привозити на гонки м'які компаунди, - заявив він фінському виданню Turun Sanomat. - І зокрема це відноситься до шин класу Supersoft. Можливо, ми повинні були вибрати їх для Гран-прі Бахрейну. І тоді там було б три піт-стопа».

При цьому інженер Lotus Марк Слейд (Mark Slade) заявив, що все істотно змінилося з того часу, коли Кімі Райкконен (Kimi Raikkonen) перемагав за команду з Енстоуна на ультрам'яких шинах в 2012-2013 роках. «Хоча вони називають їх Supersoft, насправді це просто Soft. Назва змінилося, але в цілому шини стали більш жорсткими».

Він також висловив сумнів з приводу того, що Піреллі насправді змінить свій нинішній підхід. «Не думаю, що вони здійснять якісь радикальні зміни, оскільки їх повністю влаштовує поточна ситуація», - заявив британець.