Востаннє боліди Formula 1 виїжджали на трасу на шинах Michelin в 2006 році, а в кінці того сезону французька компанія залишила чемпіонат, оскільки її не влаштувало рішення організаторів відмовитися від «шинних війн» у 2008 році. Після цього шини для F1 поставляла японська Bridgestone, яка в 2011 році поступилася місцем італійської Pirelli, чий нинішній контракт дійсний до кінця сезону 2016 року.

Новий тендер буде оголошений на початку наступного року, і директор з автоспорту Michelin Паскаль Куанон (Pascal Couasnon) підтвердив виданню Autosprint, що компанія має намір в ньому брати участь.  «Чому ні? Ми повністю готові повернутися, але з деякими умовами - організаторам доведеться змінити технічний регламент, - сказав він. - Гума повинна знову стати технічним елементом, а не просто інструментом для того, щоб робити шоу більш видовищним. Ми вже визначили точні умови нашого повернення в F1. Ми хочемо, щоб в чемпіонаті були 18-дюймові шини, як ті, що ми вже використовуємо в Formula E, а незабаром будемо використовувати в ще одній гоночної серії. Якщо організатори погодяться розглянути наші пропозиції, то ми готові і насправді дуже хочемо повернутися. Якщо ж вони вирішать залишити все як є, то, ні, дякую, нам це нецікаво. Заявку ми подамо, і питання буде в тому, чи приймуть Берні Екклстоун (Berney Eсclestone) і FIA наші умови чи ні».

Варто відзначити, що хоча раніше Michelin категорично виступала проти «шинної монополії» в F1, тепер, за словами пана Куанона, компанія не проти стати єдиним шинним виробником в чемпіонаті - як в MotoGP, де Michelin незабаром замінить Bridgestone.

На питання про те, що він думає з приводу шин Pirelli в F1, пан Куанон відповів: «Шини повинні забезпечувати стабільний рівень характеристик і зчеплення. Це ненормально, коли після декількох кіл пілот каже: "Мені потрібно скинути швидкість, тому що мої покришки довго не витримають". Такого бути не повинно. У сучасній F1 пілоти не можуть демонструвати свій талант, бо шини не дозволяють їм цього. У 24-годинній гонці машин класу GT в Спа, де також використовуються шини Pirelli, шини теж іноді не можуть витримати навіть два відрізки поспіль. Таке буває, коли працюєш в режимі єдиного постачальника і в тебе немає мотивації щось покращувати. При цьому якщо в серії технологічно цікавий регламент, то навіть якщо ти єдиний постачальник, ти повинен постійно вдосконалювати свою продукцію».