Сьомий етап Чемпіонату світу з ралі (WRC) охарактеризувався швидкісними ділянками і спекотною погодою. У порівнянні з гонкою 2014 маршрут був на 90% новим, причому максимальні швидкості досягали майже 200 км/год, траси були лише трохи ширші автомобілі, а їх поверхня являла собою тонкий шар піску поверх твердої абразивної основи.

Загальна довжина маршруту склала 1 204,65 км, у тому числі 325,15 км, поділені на 19 спецділянок. Поряд з Ралі Фінляндії (31 липня - 2 серпня) етап у Польщі вважається однією з найбільш швидкісних і складних гравійних гонок в чемпіонаті. Michelin привезла на ралі шини Michelin LTX Force H4 (жорсткого типу) і Michelin LTX Force S4 (м'якого типу). Після довгої п'ятничного ділянки, в якому пілоти не могли заїжджати в сервіс-парк, Ярі-Матті Латвала (Jari Matti-Latvala) з Volkswagen зазначив, що вибрав жорсткі шини Michelin, і це виявилося вдалим вибором, оскільки вони добре впоралися зі своїми завданнями.

Перші три пілоти в той момент вкладалися в 10 секунд, а кращим в кінцевому підсумку став Себастьян Ожьє (Sebastian Ogier) з VW, до якого на подіумі приєдналися Андреас Міккельсен (Andreas Mikkelsen) і Отт Тянак (Ott Tanak).

У заліку WRC2, в якому конкурують кілька шинних виробників, дебютували нові шини Michelin Latitude Cross H90 і Michelin Latitude Cross S80 жорсткого і м'якого типу відповідно. Інженери змінили все крім малюнка протектора, і шини відрізняються, в тому числі, більш еластичною короною протектора і бічними стінками. Завдяки цьому пілоти з WRC2 змогли використати більш м'які шини, ніж  суперники з топового класу, а збільшена пляма контакту допомогло знизити рівень зносу. Нові шини також на 1,9 кг легше, ніж в головному заліку (14,5 кг проти 16,4 кг).

Хоча в WRC2 шинами Michelin користувалися тільки сім пілотів, компанія вдруге в сезоні змогла зробити «дубль» - перший був у січневому Ралі Монте-Карло. Переможцем у Польщі став фін Есапекка Лаппі (Esapekka Lappi), а другу сходинку посів швед Понтус Тідеманд (Pontus Tidemand).

«Ралі Польщі стало відмінним шоу для глядачів, і в ньому було багато швидкісним ділянок, подібних тим, що нас чекають у Фінляндії через кілька тижнів, - зазначив менеджер програми Michelin в WRC Жак Мореллі (Jacques Morelli). - У головному заліку шини Michelin LTX Force відмінно з усім впоралися і дозволили пілотам не думати про їх стан. Ми також дуже задоволені характеристиками нових шин, розроблених для WRC2.

Хоча основним вибором в гонці були м'які шини, деякі пілоти ближче до кінця ралі пересіли на шини жорсткого типу через спекотну погоду та того, що на деяких дільницях почали з'являтися колії.