Шпільберг, 21 червня 2015 - Ранній виїзд автомобіля безпеки на Гран-Прі Австрії привів до того, що переважна більшість гонщиків перейшли на стратегію з одним піт-стопом. Рух пілотів за автомобілем безпеки, які виїхали після першого кола, було повільним. У такому режимі, коли в болідах була максимальна кількість палива, гонка тривала чотири кола.

Незважаючи на кілька крапель дощу, які впали на трасу на початку дня, гонка пройшла при сухій погоді: температура повітря склав 16-18 градусів, а температура асфальту - 24-27 градусів.

Всі пілоти, за винятком Пастора Мальдонадо, Серхіо Переса, Кімі Райкконена і Даніеля Ріккардо, стартували на надм'яким шинах P Zero Red (з червоным маркуванням), які в п'ятницю і суботу дозволяли проїжджати кола на 0,7 секунди швидше, ніж шини P Zero Yellow м'якого типу (з жовтим маркуванням). Через те, що деякі пілоти були покарані втратою місць на стартовій решітці, і з інших причин, певні команди вибрали альтернативні стратегії з протяжними заїздами на одному комплекті шин в спробах відвоювати місця на трасі.

Пілот команди Red Bull Даніель Ріккардо проїхав 50 кіл на комплекті м'яких шин і зумів фінішувати в очковій зоні незважаючи на старт з 18-го місця. Дженсон Баттон з команди McLaren стартував останнім і також спробував реалізувати альтернативну стратегію з переходом зі надм'яким шин на м'які на третьому колі, але в підсумку зійшов з дистанції до того, як зміг отримати будь-які переваги від такого рішення.

Ніко Росберг впевнено виграв гонку, випередивши свого напарника по команді Mercedes Льюїса Хемільтона. Обидва пілоти реалізували стратегію з використанням надм'яким і м'яких шин, а в боксах вони побували з різницею в два кола - на 33-му і 35-му колах відповідно.

Команди залишаться в Австрії, щоб у вівторок і середу провести останні внутрішньосезонні тести. Багато команд будуть користуватися послугами як третіх, так і призових пілотів. На відміну від минулорічного сезону спеціальні дні для тестів шин Pirelli не передбачені.

Пол Хембері, Директор підрозділу Pirelli автоспорт: «Спочатку ми припускали, що сьогодні найбільш вірогідною буде стратегія з одним заїздом в бокси, а ранній виїзд автомобіля безпеки розвіяв в цьому всякі сумніви. Незважаючи на не дуже високі температури шини відпрацювали у відповідності з нашими очікуваннями: пілоти змогли використати весь їх потенціал ».