В Іспанії Pirelli підтвердила своє домінування у світі історичного ралі, і партнери компанії зайняли весь подіум за підсумками гонки. Кращі два гонщика пілотували Lancia Delta Intergrale, ідентичні автомобілям, які, теж на шинах данного бренду, успішно брали участь в WRC в 1980-х роках. За умовами нового регламенту FIA, тепер в гонках можуть брати участь машини, що використовувалися в гонках до 1990 року, і багато з них тепер займають верхні рядки в заліку.

Переміг у Ралі Коста-Брава Луїджі Баттістолі (Luigi Battistoli), який зміг обігнати свого напарника по команді Массімо Педретті (Massimo Pedretti). На третьому місці розмістився колишній чемпіон Норвегії Вальтер Йенсен (Walter Jensen). Вони приїхав до фінішу на класичному Porsche 911, що говорить про універсальність шин Pirelli, які поєднують вінтажний дизайн з сучасними технологіями.

Гонка пройшла на швидкісних асфальтових дорогах північної Іспанії, де було дуже слизько, чому сприяла мінлива погода. Стартували пілоти на сухому покритті, але після двох ділянок почався дощ, а потім і сніг. Температура варіювалася від нуля до 20 градусів.

Крім шин Піреллі для сухої поверхні, партнери компанії використовували і нові дощові шини Pirelli P7 Corsa Classic з м'яким компаундом W7, які здатні швидко розсіювати воду і забезпечувати зчеплення навіть на дуже слизьких поверхнях.

«Це був блискучий дебют наших нових шин і по-справжньому захоплююче ралі, оскільки погодні умови дуже сильно змінювалися - від яскравого сонця до дощу і снігу, - зазначив продакт-менеджер Піреллі Теренціо Тестоні (Terenzio Testoni). - Таке рідкісне поєднання підтвердило широкий робочий діапазон наших нових дощових шин, які виявилися дуже ефективні навіть на засніженій трасі».

Тепер Баттістолі і Pirelli лідирують в чемпіонаті EHRC, де вони вже перемагали в минулому році.