Під час недавніх внутрішньосезонних тестів в Шпільберг Pirelli змогла протестувати кілька прототипів шин для наступного сезону Formula 1

У тестах, які пройшли у вівторок і середу, взяли участь всі команди F1 за винятком Manor. У перший день випробування були зупинені через сильну зливу, через яку було викинуто червоні прапори. Лише деякі пілоти проїхали кілька кіл на дощових шинах, але в другій половині дня стало можливо використовувати шини проміжного типу, а потім і сліки всіх трьох класів. Тести тривали до восьмої вечора, щоб надолужити згаяний час.

Весь другий день траса залишалася сухою, завдяки чому команди отримали можливість провести повноцінні тести. Компанія Pirelli за допомогою Ferrari, Mercedes і Toro Rosso також змогла випробувати кілька нових розробок, які можуть бути використані в шинах для 2016 року. Прототипи були без нанесеного маркування і володіли такими ж характеристиками, як нинішні шини, але були виготовлені з інших матеріалів.

«Трохи розчарувало, що вранці в перший день тести були зупинені через дощ, але багато чого вдалося зробити у вівторок вдень, - зазначив директор з автоспорту Pirelli Пол Хембері (Paul Hembery). - Велике спасибі Ferrari, Mercedes і Red Bull, які запропонували допомогти нам і протестувати шини для 2016 року, оскільки всередині сезону тепер немає днів, присвячених шинним тестам. Результати будуть дуже корисні під час розробок шин наступного покоління».