Не так давно в паддоку Формули 1 з'явилися чутки про те, що нинішній директор автоспортивного відділення Pirelli Пол Хембері  може піти зі своєї посади, а його місце в наступному сезоні займе Маріо Ізола, який зараз числиться «гоночним менеджером» Pirelli.

 Як би там не було, чутки спростував сам пан Ізола, який заявив: «Новини, з'явилися вчора, не відповідають дійсності, і я не знаю, звідки взялася ця інформація. Пол був і залишається головою нашого відділення в автоспорті».

 Одночасно з цим в паддоку почали розмову про те, що президент FIA Жан Тодт продовжує виступати за те, щоб в 2017-2019 роках шини для F1 поставляла Michelin. Італійське видання Motori Online, наприклад, цитує слова пана Тодта, який заявив під час Гран-прі Мексики: «Я думаю, що ратифікувати угоду (з шинним постачальником) повинні федерація і Світова рада з автоспорту. Пропозиції обох компаній відповідають технічним вимогам, проте володар комерційних прав порахував, що пропозиція Pirelli привабливіше з фінансової точки зору».