У Сільверстоуні на Гран-Прі Великобританії компанія Pirelli привезе жорсткі шини P Zero Orange (з помаранчевим маркуванням) і шини P Zero White середньої жорсткості (з білим маркуванням). На цій швидкісній трасі з плавною конфігурацією шини піддаються серйозному навантаженню, особливо при проходженні великої кількості високошвидкісних поворотів. В результаті вони серйозно зношуються і втрачають свої характеристики, і це ще більш очевидно при високих температурах навколишнього повітря, яку прогнозують на майбутній уїк-енд. Траса в Сільверстоуні є не тільки однією з найбільш швидкісних і історичних трас в календарі Формули 1, але і місцем проведення, в деякому роді, домашньої для компанії Pirelli гонки, у Дідкоті, що в годині їзди від траси, знаходиться формульний логістичний центр компанії та її центр технічної досконалості.

Пол Хембері, директор підрозділу Pirelli автоспорт: «Гонка в Сільверстоуні завжди виявляється чудовим заходом, в тому числі завдяки досвідченим і захопленим британським уболівальникам. Це одна з небагатьох трас, про яку пілоти кажуть, що під час руху вони чують натовп людей. Як і минулого року, на майбутній Гран-Прі ми привеземо два найжорсткіших типи в лінійці, так як на цій трасі покришки піддаються найвищому поперечному навантаженню протягом усього сезону. Нелегко доводиться як складу гумової суміші, так і конструкції. Тому в Сільверстоуні ми повинні побачити від 1-2 піт-стопа на гонщика, особливо при теплій погоді, яку прогнозують на гонку. Варто відзначити, що і попередні кілька років на гонку передбачали теплу погоду, але все закінчувалося більш традиційними для Великобританії умовами. Команди повинні бути готові до всього. Їм також необхідно подумати над тим, як їм використовувати весь потенціал шин в рамках усього уїк-енду, а не по ходу окремих сесій. Траса в Сільверстоуні є однією з тих трас, які винагороджують виняткову хоробрість і самовіддачу, тому нас повинна очікувати захоплююча гонка».

Труднощі з точки зору гуми: Траса в Сільверстоуні відома зв'язками швидких і плавних поворотів, при подоланні яких, шини сприймають постійні зусилля з максимумом в 5G. Команди налаштовують боліди на високу притискну силу, в результаті чого на шини одночасно діють висока поперечна і вертикальна завантаженість. Прямі та зони гальмування є порівняно короткими, отже, висока притискна сила не веде до значної втрати часу.

Асфальт на трасі у Сільверстоуні забезпечує високий рівень зчеплення, що ще більше навантажує шини. Температура протектора може досягти максимуму в 110 градусів, що видно по тепловізіонним камерам, які стали дуже популярним елементом мовлення з трас Формули 1 з моменту появи в 2013 році.

На Гран-Прі Великобританії минулого року була продемонстрована технологія майбутнього від компанії Pirelli, в рамках офіційної тестової сесії після гонки відбувся заїзд сучасного боліда Формули 1 на 18-дюймових шинах. Це був болід команди Лотус під управлінням Шарля Піка.

Стратегія і переможець Гран-Прі минулого року буда такою, 52-кругову гонку минулого року виграв Льюїс Хемільтон з команди Mercedes. Він реалізував стратегію з двома піт-стопами: старт на шинах середньої жорсткості, перехід на жорстку гуму на 24-му колі і установка чергового комплекту жорстких автошин на 41-му колі. На розвиток подій в гонці вплинули червоні прапори. Відповідно до регламенту це означало рестарт і можливість зміни шин. Стратегії також зазнали значних змін: сім пілотів з першої десятки змогли проїхати дистанцію з одним піт-стопом.