Рубенс Баррікелло переміг в Stock Car Brasil

Рубенс Баррікелло, найдосвідченіший пілот в історії Formula 1, виграв чемпіонат Stock Car Brasil поточного року, одну з найбільш значущих автоспортивних серій в Південній Америці

У цьому чемпіонаті, ексклюзивним постачальником шин для якого з 2013 року є Pirelli, використовуються гоночні автомобілі з трубчастим каркасом, кузовними панелями для схожості з серійними моделями і двигунами V8. На них встановлюються гоночні слікові та дощові шини Pirelli, схожі на використовувані в гонках класу GT. Для стратегічної боротьби на трасі регламент зобов'язує учасників заїжджати на піт-стопи. Досить часто на стартовій решітці шикуються більше 30 гонщиків, а в поточному сезоні переможцями гонок ставали 15 різних гонщиків.

Баррікелло перейшов у чемпіонат Stock Car Brasil після завершення кар'єри в Formula 1 в кінці 2011 року. До цього моменту він взяв участь в рекордній кількості Гран-прі (322!) І встиг виступити за шість команд, включаючи Ferrari, в якій він провів шість сезонів. Він виграв 11 Гран-прі і двічі завершував чемпіонат на другому місці (в 2002 і 2004 роках).

На останньому етапі чемпіонату в Куритибі Баррікелло завоював поул-позицію, але на першому колі після невеликого замету опустився на четверту позицію. Тим не менш, він продовжив боротися і зумів фінішувати третім, і цього місця вистачило йому для завоювання титулу.

«Рубенс чудово виступив в одній з найяскравіших і конкурентних гоночних серій, в якій по-справжньому захоплені вболівальники можуть спостерігати за демонстрацією нашими шинами високих характеристик. Бразилія - це ключовий ринок для компанії Pirelli, і ця перемога підкреслює значущість наших продуктів», - зазначив директор автоспортивного відділення Pirelli Пол Хембері (Paul Hembery).