Шини Michelin відмінно провели этап Formula E в Малайзії

Шини Michelin відмінно впоралися з високими температурами під час гонки Formula E в Малайзії, розповіли в компанії

Вільна практика і кваліфікація першої гонки в Путраджайя пройшли в сонячну погоду, а перед початком гонки, коли температура повітря досягла 33 градусів, на небі з'явилися хмари. За даними Michelin, траса до того часу прогрілася до 45 градусів.

Кваліфікація в Formula E складається з чотирьох 10-хвилинних сегментів, в яких беруть участь групи по п'ять автомобілів. Після другого сегмента на верхньому рядку знаходився німець Даніель Абт (Daniel Abt), який на 0,005 с обганяв італійця Ярно Труллі (Jarno Trulli). Як би там не було, до кінця третього сегмента після захоплюючої дуелі з Оріоль Серв (Oriol Servia) з Dragon Racing вперед вирвався Ніколя Прост (Nicolas Prost) з e.Dams-Renault. Французький пілот втримався на вершині, а другим і третім стали Сервія і його товариш по команді Жером Д'Амброзіо (Jerome D'Ambrosio) відповідно. Проста позбавили 10 позицій на стартовій решітці через сутичку з Ніком Хайдфельдом (Nick Heidfeld) на Гран-прі Китаю. Д'Амброзіо також довелося зайняти місце позаду інших, тобто на першому ряду виявилися Сервія і Сем Берд (Sam Bird) з Virgin Racing.

Після першого повороту лідирував Сервія, за яким слідували Берд і Труллі, які швидко  знайшли спосіб пройти пілота Dragon Racing. У гонці було кілька зіткнень, через які на трасу двічі виїжджав автомобіль безпеки. Після цього першим був Абт, якого переслідували Берд і Труллі. Як би там не було, Абту довелося сильно сповільнитися через занадто велике споживання енергії, а Труллі покарали проїздом через піт-лейн за високі витрати енергії. Цим скористалися Лукас ді Грассі (Lucas di Grassi) з Audi Sport ABT і Бруно Сенна (Bruno Senna) з Mahindra Racing, які опинилися позаду Берда. Бразилець в підсумку потрапив в аварію під час боротьби за третє місце з Себастьєном Буемі (Sebastien Buemi) з e.Dams Renault, а подіум у підсумку виглядав наступним чином - Берд, ді Грассі, Буемі.

Підводячи підсумки Гран-прі, менеджер Michelin в Formula E Серж Гріз (Serge Grisin) зазначив: «Ми провели більшу частину ранку, дивлячись на небо, оскільки був високий ризик дощу, який міг би дати нашим шинам шанс продемонструвати свої зчеплення і універсальність на мокрій трасі. Як би там не було, до початку гонки ми зрозуміли, що насправді головною складністю буде те, що сонце розігріло трасу до 45 градусів. Оскільки протягом усього дня можна використовувати тільки один комплект шин, нашим Michelin Pilot Sport EV довелося витримати серйозне випробування, але вони ідеально з ним впоралися, забезпечивши стабільне зчеплення до самого фінішу.

Після потужного старту чемпіонату в Китаї, де Michelin вписала нову главу в історію автоспорту, так як це була перша гонка формульних болідів на 18-дюймових шинах, наші шини відмінно показали себе в спекотних вологих умовах Путраджайя. Ми особливо раді, що пілоти дуже позитивно відгукуються про наші шини».

Наступний етап Formula E відбудеться в Пунта-дель-Есте, Уругвай, 13 грудня.