Новий світовий рекорд в кросівках з підошвою Continental

Перемога на сорок першому Берлінському марафоні, знову дісталась африканському бігуну – Деннісу Кіметто, який віддав перевагу взуттю аdidas з підошвою в якій використана гумова суміш від компанії Continental.

Тридцятирічний спортсмен з Кенії першим перетнув фінішну межу, пробігаючи під Бранденбурзькими воротами, за рекордний час 2:02:57. Заключний етап марафону розв’язав дуель між двома співвітчизниками Деннісом Кіметто та Емануелем Мутаї, який був також взутий в кросівки аdidas та відстав від переможця на 16 секунд. Результати обох спортсменів перевершили минулорічний рекорд (2:03:23), який встановив також кенієць, Уїлсон Кіпсанг.

Досить тривалий час компанія Continental, поставляє спортивному гіганту спеціальну гумову суміш, яка дозволяє значно підвищити зчеплення взуття аdidas на всіх поверхнях. Все більше знаних спортсменів визнають переваги даного взуття, зокрема знижується навантаження на суглоби та весь опорно-руховий апарат.

Спеціальна технологія Continental, розроблена для збереження стабільності шин на мокрому асфальті, допомогла в розробці гумової суміші для взуття, яка в свою чергу вплинула на економію вирішальних секунд в боротьбі за нові особисті досягнення та спортивні рекорди. Технологічна співпраця компаній аdidas та Continental невпинно розширюється.

Сьогодні на ринку представлено більш ніж вісімдесят видів бігового та трекового взуття аdidas для чоловіків та жінок.

У всіх цих моделях використовується підошва з високим рівнем зчеплення, яка вироблена зі спеціальних гумових сумішей від компанії Continental.

Це тільки початок: зараз на етапі розробки – нові моделі та технології. Зовсім скоро експерти Continental запропонують нові суміші для взуття, яке будуть використовувати в екстремальних умовах(включаючи сніг та лід). Ці суміші покликані ще збільшити безпеку професійних бігунів та аматорів.