ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

5 шинних новинок від Kumho на 2018 і 2019 рік

04.07.2018

 Відомим корейським виробником Kumho були представлені 5 новинок:

   
 • літніх, зимових і всесезонних шин,
 •  
   
 • для легкових і позашляхових автомобілів,
 •  
   
 • які з'являться у продажу в 2018-2019 рр.
 
 
 

Зимові позашляхові шини WinterCraft SUV ice WS51 і
 WinterCraft SUV WS71

 

Шини WinterCraft SUV ice WS51 були вперше представлені в Кельні. Їх поява у вільному продажу заплановано на кінець поточного року. Виробник поки не розкриває всі експлуатаційні характеристики даної моделі.

Відомо, що призначається шина для суворих зимових умов.

 

Фрикційні шини WinterCraft SUV WS71 мають асиметричний дизайн протектора і призначаються для високопотужних внедорожніков. Вдосконалений компаунд, наявність тривимірної ламелізаціі дозволяє забезпечувати максимальне зчеплення з засніженою та застиглою дорогою.

 

 

 

Виготовлятися будуть в розмірі від 15 до 19 дюймів.

 

Літні легкові шини Kumho Ecsta HS52

 

Kumho Ecsta HS52 прийшли на зміну HS51 і призначені для середньорозмірних і компактних автомобілей. По порівнянні з попередницею мають більш високий рівень комфорту, поліпшене зчеплення на сухих і мокрих дорогах.

 

 

 

Цінителів шин класу High Performance лінійки Ecsta порадує збільшена на 20% зносостійкість і скорочена на 12% довжина гальмівного путі. Очікується поява цієї моделі на ринку в наступному році в діаметрі - від 14 дюймів.

 

Літні позашляхові шини Ecsta PS71 SUV

 

Kumho Ecsta PS71 SUV - це шини, призначені для автомобілів класу SUV/CUV, що мають високу продуктивність. Масовий випуск даної моделі в декількох діаметрах (17-20 дюймів) запланований на 2019 рік.

    

 При створенні компаунда для даної моделі були використані інноваційні складові, що дозволяють забезпечити максимальне зчеплення навіть при дуже високих температурах.

 

Всесезонні позашляхові шини Road Venture AT61

 

  Kumho Road Venture AT61 - стильні шини для різних типів доріг, включаючи складні умови експлуатації. Дана модель вже кілька років успішно продається в Китаї. Але в 2019 році вона з'явиться на європейському ринку.

 Дизайн бігової доріжки розроблений з метою ефективної самоочищення від снігу, бруду і дрібних камінців. Агресивний малюнок стилізований під шкіру рептилій, що робить шину зовні витонченої.

 

 

 

 Спеціальний склад гумової суміші суттєво збільшує їздовий ресурс. У Європі будуть представлені шини в діаметрі 15-17 дюймів.


Повернення до списку