ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Alenza 001 відкриває нову лінійку позашляхових шин Bridgestone

30.11.2017

Bridgestone Alenza 001 - нова позашляхова шина, призначена для преміальних кросоверів, прийшла на зміну Dueler H/P Sport. За словами виробника, дана модель здатна продемонструвати максимальний потенціал продуктивності на мокрій і сухій дорозі під час їзди по місту. Незалежно від відстані водій отримає задоволення від динамічного водіння. Згідно з даними статистики, частка позашляховиків поступово зростає, що вплинуло на розробку даної шини. Перша інформація про неї з'явилася ще в кінці попереднього року. Офіційна прем'єра відбулася в Сінгапурі в квітні цього року.

Дана модель повинна стати першою в нової лінійки позашляхових шін. Серед основних переваг були відзначені «динамічне водіння за межами очікувань і підвищена безпека на мокрій і сухій дорозі».  


Багатоокругла структура блоків


Структура блоків з округлими ребрами підвищує тиск в центрі шини, покращуючи миттєвий відгук керма і стійкість на прямій лінії.Скошений край


Серед застосованих нововведень, зазначених виробником, у моделі скошений, асиметричний рисунок плеча.

Закруглення секції на краю блоку шини запобігає деформації при гальмуванні. Контакт з дорожньою поверхнею стає більш щільним, що покращує гальмівні характеристики.

Тривимірная M-образна прорізь


Використання тривимірної M-образної прорізи посередині поперечного перерізу шини дозволило збільшити пляма контакту і поліпшити тим самим зчеплення на мокрій дорозі. Новий малюнок, покращений склад компаунда продовжили термін служби автошини.

Застосування оригінальної технології NanoPro Tech, при якій зменшується кількість тепла, що виділяється від тертя між частинками діоксиду кремнію, одночасно забезпечує низьку витрату палива і більш тривалий термін експлуатації.

В ході проведених випробувань на автомобілі Lexus RX450 Alenza 001 в типорозмірі 255/50 R19 продемонструвала на 11% більше довгий термін служби, ніж модель попередниця.

Випускатися буде в широкому діапазоні типорозмірів з діаметром 16-22 дюйма. Це дозволить встановити дану модель навіть на компактні кросовери.

Повернення до списку