Alenza 001 відкриває нову лінійку позашляхових шин Bridgestone

Alenza 001 відкриває нову лінійку позашляхових шин Bridgestone

30.11.2017

Bridgestone Alenza 001 - нова позашляхова шина, призначена для преміальних кросоверів, прийшла на зміну Dueler H/P Sport. За словами виробника, дана модель здатна продемонструвати максимальний потенціал продуктивності на мокрій і сухій дорозі під час їзди по місту. Незалежно від відстані водій отримає задоволення від динамічного водіння. Згідно з даними статистики, частка позашляховиків поступово зростає, що вплинуло на розробку даної шини. Перша інформація про неї з'явилася ще в кінці попереднього року. Офіційна прем'єра відбулася в Сінгапурі в квітні цього року.

Дана модель повинна стати першою в нової лінійки позашляхових шін. Серед основних переваг були відзначені «динамічне водіння за межами очікувань і підвищена безпека на мокрій і сухій дорозі».  


Багатоокругла структура блоків


Структура блоків з округлими ребрами підвищує тиск в центрі шини, покращуючи миттєвий відгук керма і стійкість на прямій лінії.Скошений край


Серед застосованих нововведень, зазначених виробником, у моделі скошений, асиметричний рисунок плеча.

Закруглення секції на краю блоку шини запобігає деформації при гальмуванні. Контакт з дорожньою поверхнею стає більш щільним, що покращує гальмівні характерістікі.

Тривимірная M-образна прорізь


Використання тривимірної M-образної прорізи посередині поперечного перерізу шини дозволило збільшити пляма контакту і поліпшити тим самим зчеплення на мокрій дорозі. Новий малюнок, покращений склад компаунда продовжили термін служби автошини.

px;">

Застосування оригінальної технології NanoPro Tech, при якій зменшується кількість тепла, що виділяється від тертя між частинками діоксиду кремнію, одночасно забезпечує низьку витрату палива і більш тривалий термін експлуатації.

В ході проведених випробувань на автомобілі Lexus RX450 Alenza 001 в типорозмірі 255/50 R19 продемонструвала на 11% більше довгий термін служби, ніж модель попередниця.

Випускатися буде в широкому діапазоні типорозмірів з діаметром 16-22 дюйма. Це дозволить встановити дану модель навіть на компактні кросовери.


px;">