ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Асортимент шин Kumho для електромобілей від істотно збільшився

25.07.2022

В Південній Кореї відбувся анонс 2 нових лінійок шин Majesty 9 Solus TA91 EV та Kumho Crugen HP71 EV для легкових авто та кросоверів відповідно.

«Оскільки перехід на електрокари прискорюється, обсяги ринку шин для автомобілів цього типу теж зростають швидкими темпами, – зазначили у Kumho. – У порівнянні зі звичайними продуктами шини для електромобілів мають ряд особливостей, таких як низький опір коченню, зменшений шум, покращене тягове зусилля та висока стійкість до зношування. Крім цього, через швидке зростання популярності високопотужних електрокарів зараз все більший акцент також робиться на їздових якостях, таких як керованість». 


Слід зазначити, що нові шини не поступаються своїм аналогам для бензинових авто ані комфортністю пересування ані енергоефективністю. При виробництві було застосовані усі можливі сучасні технології. Так у гумову суміш була додана високодисперсійна сіліка, що сприяє скороченю гальмівного шляху, а спеціальні поглиблення в канавках неабияк урізали рівень шуму (технологія K-Silent). У додаток до цього покращені показники керованості та зносостійкості. 

"Ми впевнені, що шини Kumho для електромобілів, виконані за найновішими технологіями, будуть одними з найкращих продуктів цієї категорії на ринку під час переходу до нової мобільності", - заявив Чо Ман Сік, виконавчий віце-президент і голова науково-дослідного відділу Kumho.

Нова шина надійде у продаж у серпні 2022.

Повернення до списку