ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Bridgestone Dueler A / T 001 - новинка 2017 року

28.11.2017

У жовтні минулого року на виставці Mondial de l'automobile в столиці Франції була представлена ​​позашляхова шина Bridgestone Dueler A/T 001, яка прийшла на зміну Dueler A/T 694.


Для кого призначена Dueler A/T 001


За словами виробника, модель призначена для водіїв, які часто експлуатують автомобіль на грунтових дорогах.

Дана покришка може використовуватися цілий рік, в тому числі і взимку, про що говорить маркування у вигляді сніжинки.

Геометрія протектора

Результати внутрішніх тестів, що проводилися в Римі в жовтні 2015 року, підтвердили поліпшені тягово-зчіпні характеристики навіть на складних ділянках дороги в порівнянні з попередньою моделлю. Це пов'язано з тим, що при конструюванні були використані інноваційні технології та спеціальна геометрія протектора.

Спеціальна конструкція профілю

Щоб досягти високих показників на снігу, твердому покритті і бездоріжжя виробником була використана спеціальна конструкція профілю, особливий склад гумосуміші, а для зміцнення боковин – армуючий матеріал.

Безкомпромісна поведінка на дорозі

Впоратися з широким спектром дорожніх і погодних умов дозволяє поліпшена дренажна система, широкі канавки і агресивний малюнок протектора.

Як показали проведені випробування, позашляхова шина оперативно реагує на повороти керма, передбачувано поводиться в різних ситуаціях. Серед переваг виробник виділив швидке та ефективне водовідведення, короткий гальмівний шлях, низький рівень шуму, знижена витрата палива.

Завдяки застосування технології Nanopuro Tech, опір коченню знизився на 18%. Термін служби шини підвищений на 11%.


Повернення до списку