Bridgestone почне випуск нових шин для кросоверів з 2017 року

Bridgestone почне випуск нових шин для кросоверів з 2017 року

20.12.2016

Корпорація Bridgestone на своєму офіційному сайті розповіла про нові моделі, які почнуть випускатися з лютого 2017 року. Одна з новинок, Dueler A/T 001, брала участь у Паризькій виставці Expo Porte de Versailles, що проходила в жовтні цього року. Деталі моделі тоді не розкривалися. Представники компанії лише помітили, що інноваційні технології, що використовуються при конструюванні покришки, забезпечують відмінне зчеплення на найскладніших дорожніх участках. Как показали випробування, шини для бездоріжжя мають хороший акустичний комфорт і низьку витрату топліва. Модель розроблена для автомобілів класу SUV. Висока продуктивність забезпечує стійкі тягові характеристики і ефективне гальмування. Dueler A/T 001 прийшла на зміну Dueler A/T 694, поліпшивши зносостійкість на 11% за рахунок оптимізації рухомих блоков. Также був змінений склад компаунда, використана технологія Nanopuro Tech, яка дозволила зменшити опір коченню на 18%.  

Друга новинка, про яку раніше не говорилося - ALENZA 001. Випускатися буде для преміальних кросоверів в 34 типорозмірах. Розробка даної моделі була обумовлена ​​зростаючим попитом на автомобілі даного класу. ALENZA 001 - це високопродуктивна покришка спортивної спрямованості для мокрих і сухих доріг. При цьому володіє низькою витратою палива і тривалим терміном служби. Скелетная частина шини має високу жорсткість за рахунок армуючого матеріалу. Численні рухливі блоки забезпечують поліпшене зчеплення з мокрою дорогою.   Використання кремнезему в складі компаунда зменшує опір коченню. У порівнянні з шиною Dueler H/P Sport економічність зросла на 19%. 3D-образні ламелі сприяють ефективному гальмуванню і збільшення періоду експлуатаціі. Для забезпечення надійного зчеплення на мокрому асфальті використовувалася технологія UltimatEYE.   ALENZA 001 має маркування « У » за зчеплення з мокрою дорогою.

Також стало відомо, що обидві новинки почнуть випускатися в Японії. Для якого ринку розроблені дані шини і чи зможемо ми їх побачити в Україні, поки невідомо.