ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Будь в курсі інновацій Continental

10.08.2020

На сьогоднішній день компанія займає місце лідера серед інших виробників шин у всьому світі. Шини концерну Continental зарекомендували себе не лише як високоякісний продукт, але також запали в серця мільйонам автовласників, як надійний і, що саме головне, ергономічний продукт. Нова концепція "розумної економії" має високе значення для автолюбителів по всьому світу. Ви отримуєте не лише "взуття" для авто, але і економію палива і, що найголовніше в цьому виборі, високу міру зносостійкості шин.

Як все починалось

Ще 150 років тому акціонерне товариство, що зародилося в Німеччині, підкорило світ новим проривом у світі технологій тих часів : обробка гуми, початок вулканізації і виготовлення перших автомобільних шин. На сьогоднішній момент діяльність направленна не лише на нові шляхи поліпшення якості і ефективності використання шин, але і на збереження довкілля.

 В Німеччині, за останні 15 років, виросла кількість електрокарів, що, у свою чергу, поліпшило якість і доступність "зелених" автомобілів, але також спонукало компанію розглянути нові технології виготовлення сировини для високоякісних, екологічних шин.

Шини к кульбабок?


Так з 2016 року був запущений в розробку новий напрям виготовлення шин, а саме з кульбаб. Так, вам не почулося. Презентація першої велосипедної шини сталася 2019 року в травні, шина марки Taraxagum мала усі властивості, як і звичайна каучукова.

 Ця розробка не лише поліпшить екологічні властивості гуми, що виготовляється, але і виведе продукцію концерну Continental на новий економічний рівень. Новий економічний напрям пов'язаний з непотрібністю отримання імпортної сировини, а саме каучукових дерев. Все виявилося досить просто і близько.

 Чому кульбаби? Ця багаторічна трав'яниста рослина має в природі своїй молочний сік (латекс), який є високомолекулярним вуглеводородного природного походження, синтез і переробка якого нам дає усім відому гуму. Не примхливість рослини і можливість її вирощувати в межах країни, дозволяє компанії запустити промислові масштаби і повністю перейти на автономне виробництво, не закуповувати у імпортерів каучукову сировину для майбутніх шин.

 Такий напрям є ефективнішим в питанні збереження часу для отримання природного каучуку, так кульбаби, зростають за рік, тим самим виграють за часом дозрівання перед каучуковими деревами Гевея. Виробник Continental ще раз доводить, що майбутне набагато ближче чим нам здається, адже зробити продукт екологічним і, в той же час, економічно вигідним, не втрачаючи при цьому гарант якості, можливо.

Майбутні новинки

 

Особливо переводячи обслуговування шин в автономний режим.

Так через 5-10 років ми зможемо побачити "Шини майбутнього". Нова концепція шин носить назву Conti C.A.R.E., суть нової розробки в контролі тиску від вбудованої системи компресорів, що працюють від енергії, що отримується, в результаті руху колеса. Така новинка забезпечить автовласникам повну упевненість в тому, що в колесі достатній тиск для безпечного пересування. Система датчиків проколів, пов'язана безпосередньо з авто, безперебійно дасть сигнал про отримане ушкодження колеса, це полегшить розуміння отриманої проблеми і її подальшого рішення.

 Така відповідальність перед Вами - покупцями, і відкритість для нового напряму в розробці, гарантує успіх в подальшому перебуванні концерну Continental на ринку, тим самим створюючи сильну конкуренцію серед інших виробників.

Повернення до списку