ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Continental готується до випуску шин з підвищеною вантажопідйомністю

25.01.2021

Попит на електромобілі і на авто з гібридним двигуном - все більше. Під таку вагу необхідні колеса з великою витривалістю. Варіант з установкою шин більшого діаметра зазнав невдачі, як з точки зору дизайну, так і з конструкції самого автомобіля. Шини більшого діаметру на таких авто збільшують опір коченню, що призводить до більшої втрати енергії. Тому виробник шин Continental готує до серійного виробництва шини з індексом навантаження "HL" (higher load - збільшене навантаження). Їх завдання збільшити витривалість шини, не збільшуючи її діаметр. 

HL

Новинка з індексом "HL" має однаковий робочий тиск з шинами попередниками, що з індексом XL (extra load - додаткове навантаження), але витримують більше навантаження. Дані шини будуть мати маркування HL перед типорозміром (HL 245/40 R 19 101 Y). 

hl2

Вантажопідйомність новинки = 825 кг., Що відповідає індексу навантаження 101. У порівнянні з моделлю XL, індекс навантаження якої дорівнює 98 (750 кг), у новій моделі інженери Continental збільшили даний параметр на 10%. 

hl3

Збільшення вантажопідйомності, призвело до кардинальних змін шини і резіносуміші. «Нам довелося використовувати компромісні рішення, які потребували отримання згоди на дуже високому рівні» - пояснює д-р Стефан Габіхт, відповідальний за розробку даної лінійки шин. «Що стосується конструкції, ми посилили борт і поліпшили контур шини, щоб зменшити рівень шуму шини на дорозі. У той же час ми оптимізували гумову суміш і, як результат, змогли досягти низького опору коченню, забезпечити точність управління і зберегти ресурс, тобто довговічність, на традиційному для нас високому рівні ». - заявив С. Габіхт. 

Стефан Габихт

Перші шини зі збільшеною вантажопідйомністю вже зроблені і випущені відповідно до нових стандартів HL, але поки доступні тільки для автовиробників. Їх поява на ринку не змусить себе довго чекати. 

В Україні як ніколи будуть актуальні нові шини Continental. Крім підвищеної стійкості, такі шини більш надійні при експлуатації в різних умовах прохідності.

Повернення до списку