ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Continental представив новинку PremiumContact 6

11.11.2016


Компанія Continental відома у всьому світі. На сьогоднішній день майже кожен автомобіль в Європі може бути «взутий» в шини, розроблені в Ганновері. За словами шинного виробника, майже третина всіх нових автомобілів в якості первинної комплектації вибирають саме покришки Conti.Как стверджує шинний виробник, покришки SportContact 6, PremiumContact 6 і ContiEcoContact 5 здатні задовольнити практично всі потреби автолюбителів. Підтверджують це високі результати, отримані за перші місця в шинних тестах.

Нова річна шина PremiumContact 6 здатна прибрати існував раніше розрив між шинами для седана і спортивними авто, забезпечивши при цьому високий рівень комфорту.


Нову модель характеризує точне реагування на управління керма, максимальний рівень безпеки і хороша екологічність. Інноваційний дизайн новинки, за словами конструкторів, був запозичений у SportContact 6. Завдяки чому вдалося домогтися поліпшення споживчих характеристик до 15%. Крім поліпшення економічності і комфорту, вдалося продовжити термін служби гуми, покращує ефективність її роботи.
 
За словами професора Буркхарда Віса, керівника з розвитку компанії Continental в країнах EMEA, основна вимога, яка пред'являлося до новинки – це забезпечення безкомпромісної безпеки. Покришка настільки збалансована, що здатна задовольнити цю вимогу. Вона забезпечує максимальний комфорт, демонструє великий пробіг, низький опір коченню і при цьому дінамічна.Очень ефективна на мокрій дорозі. Короткий гальмівний шлях забезпечується складом компаунда, до якого включено тонкодисперсний синтетичний кремнезем (аморфний діоксид кремнію) з Нанопористий структурою частинок. Такий компонент застосовується як згущувач і підсилює міцність гуми. Тому немає нічого дивного в тому, що дана покришка має рейтинг « А » за зчеплення з мокрою дорогой.Длінние плечові блоки, підтримуючи один одного, забезпечують додаткове зчеплення з дорогою. Складна структура блоків в плечовій зоні дозволяє переносити великі навантаження і надзвичайно ефективно входити в бічній поворот.

Асиметрична структура ребер в протекторі забезпечує високу продуктивність і покращує на 3 відсотки експлуатаційні властивості гуми в порівнянні з ContiSportContact 5. Випускаться новинка буде в 70 типорозмірах для колісних дисків в діаметрі 16-21 дюйм.  

Повернення до списку