ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Continental презентував нову модель шин до зимового сезону 2021

20.09.2021

Вже цієї осені, на вторинний ринок, вийде спортивна, вдосконалена новинка виробника Continental - SportContact 7.

Новинка буде доступна в 42 типорозмірах, від 19-го до 23-го діаметру. Протягом наступного року, за заявою начальника відділу стратегічного розвитку, асортимент буде поповнюватися новими типорозмірами.

 SportContact 7

При розробці нової моделі були застосовані технічні нововведення:

  • асиметричний адаптивний малюнок протектора

  • додавання BlackChili суміші до складу протектора

  • конструкція каркаса індивідуально під кожен клас авто.

 SportContact 7 новый вид

Інженери серйозно підійшли до формування малюнка протектора - асиметричний, має п'ятиреберне виконання.

  • У центральній частині шини розташоване широке ребро жорсткості зі скошеними блоками прямокутної форми. Воно відповідає за стабілізацію руху і надійну поведінку автомобіля під час здійснення маневру.

  • Зовнішня частина покришки оснащена ребром, яке сформовано довгими елементами ромбоподібної форми, з невеликою кількістю зарубок.

  • Плечова зона має досить обтічну форму. Блоки розділені не більшим канавками трикутної форми. Вони є і дренажною системою і додатковим зчіпним елементом.

  • Дренажна система складається з чотирьох окружних каналів. Всередині неї є не великі перемички, що дозволяють якісно не тільки відводить воду, а й очищати канавки від не великих каменів і забруднень.

Завдяки такому конструкційному підходу, компанії Continental, вдалося випустити шину, у якій ходові характеристики залишаються стабільними на будь-якій швидкості.

Новый дизайн протектора

Звичайні спортивні шини поводяться відповідно до авто, на яке встановлено. Вага, двигун, розмір самого автомобіля - грають важливу роль в їздових характеристиках. «Таким чином, наша нова SportContact 7 є першим виробом в сегменті високоефективних шин, спеціально розроблена з урахуванням індивідуальних особливостей для кожного типу автомобіля», - повідомляє професор д-р Бурхард Віс, керівник відділу досліджень і розробок у сфері заміни легкових і вантажних шин концерну Continental.

Німецький виробник врахував, що їх продукція може подобатися різним автомобілістам, тому SportContact 7 сконструйована максимально адаптовною  шинною. Її технічні характеристики залишаються на висоті в не залежності на який клас авто були встановлені SportContact 7.

Новинка разработана с учетом желаний автомобилистов

«З цією метою ми використовували нові технології, в тому числі напрацювання з шин ралійних автомобілів, що використовуються в залежності від розміру шин, щоб типовий характер поведінки шин лінійки SportContact зберігався для кожного транспортного засобу. Тобто, ми маємо індивідуальну конструкцію для різних класів автомобілів. Ми також можемо адаптувати міцність бокової стінки, зчеплення при різних навантаженнях, а також здатність досягати високих швидкостей, керованість і конструкцію каркаса до кожного класу автомобіля », - каже Бурхард Віс.Повернення до списку