ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Дебют новинки від Kumho – WinterCraft WP52

15.07.2022

Шина виставка The Tire Cologne потішила ще однією новинкою від корейського виробника Kumho. Вже з наступного зимового сезону нешипована модель WinterCraft WP52 повністю замінить попередника WinterCraft WP51.

Kumho продемонструвала свою готовність до інновацій великою кількістю хороших результатів у незалежних тестах шин за останні два роки. Корейський бренд, що позиціонується в середньому ціновому сегменті, вже давно наблизився впритул до преміальних гравців у шинному світі. Як заявляє виробник, найголовнішим завданням було покращити керованість та ефективність гальмування на мокрому покритті, але було також підвищено зчеплення під час снігопадів, і крім того, на 5% зріс ресурс покришок.


Під час виробництва даної моделі застосовувалась кардинально нова гумова суміш яка, як кажуть у компанії, покращила зчеплення на дорогах, покритих водою, снігом чи льодом, тоді як контактна площа була збільшена на 10%, завдяки чому скоротилася довжина гальмівних колій у будь-яких умовах зимового періоду. Крім цього, спрямований рисунок протектора з широкими, розташованими під великим кутом канавками підвищує опір шин до аквапланування і збільшує поперечне зчеплення на мокрих і засніжених поверхнях, а щільно розташовані 3D-ламелі, що змикаються, підвищують жорсткість блоків, покращуючи тягове зусилля на сніг. У Kumho додають, що в канавках розміщені спеціальні виступи, що відштовхують сніг та стабілізують зчеплення, а дизайн центральної секції протектора також був доопрацьований для запобігання накопиченню снігу та збереженню оптимальної керованості. З зовнішнього боку плечових блоків розташовані 3D-елементи різної висоти, які, як заявляє виробник, знижують рівень шуму, а також роблять дизайн шин більш унікальним.

.

Повернення до списку