ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Ecsta PS71 - нова високопродуктивна новинка від Kumho

06.12.2017

Нова високопродуктивна шина Ecsta PS71 вперше була представлена ​​світовій спільноті в минулому році на виставці в Ессені (Німеччина). За словами виробників, призначається для суперкарів, розкішних седанів, що забезпечують високу ефективність гальмування і тяги на високій швидкості. Тож не дивно, що дебют відразу привернув увагу водіїв спортивних автомобілів, які хочуть отримати відмінну керованість і високий швидкісний режим.

Відмінний опір аквапланнінгу


4 окружних поздовжних канавки на оптимізованому протекторі забезпечують точну маневреність і відмінне гальмування на мокрій дорозі. Це покращує бічне опір ефектів аквапланування і додатково зменшує довжину гальмівного шляху.

 

 

 

Високопродуктивна і спортивна


За словами конструкторів, стабільна робота високопродуктивних автомобілів буде забезпечена з новими шинами Ecsta PS71. Міцна жорстка конструкція робить зчеплення максимальним.

 

 

Високодисперсне з'єднання Micro Silica (мікро-діоксид кремнію) підвищує тривалість експлуатації шини, допомагає забезпечувати максимальну продуктивність при мінімальному витраті палива. Застосування високоефективних смол і багатофункціональних бутадієн бутадієну каучуків (SSBR) забезпечують високу гальмівну здатність і чудову керованість.

Для підвищення довговічності боковини було використано армоване волокно. Це в свою чергу покращило ефективність рульового управління на високих швидкостях.

На боковині шини можна побачити значок, що нагадує прапор, що свідчить про спортивної спрямованості даної моделі. Саме цей знак, крім інших переваг, дозволив отримати премію в галузі дизайну та інновацій.

Надійні і довговічні, з високим рівнем комфорту шини Ecsta PS71 на даний момент проводиться в широкому Типорозмірний ряду з діаметром 17-20 дюймів.


Повернення до списку