ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Компанія Bridgestone "виробник року"?

06.04.2021

"Виробник року -2021" саме так назвали компанію Bridgestone експерти AutoBild. Результати порівняльних тестів літніх шин, від німецького автомобільного журналу AutoBild, продемонстрували збалансовані характеристики і високі показники динаміки водіння новинок Bridgestone.

Одна з нових флагманських моделей -Bridgestone Potenza Sport, яка стала переможцем порівняльних тестів від AutoBild sportscars в 2021 годуt. Новинка зайняла перші позиції за результатами тесту на сухому треку, експерти відзначили найкоротший гальмівний шлях і відмінну керованість. При оцінці поведінки на мокрій дорозі, Potenza Sport, нарекли кращої шиною "мокрих тестів". Заслужений такий статус? Однозначно! Експерти відзначили найкоротший гальмівний шлях, відмінну керованість, високу стійкість перед акваплануванням і, як додатковий бал, високий рівень комфорту.

тест шин AutoBild

Bridgestone Potenza Sport відзначилася і в порівняльних тестах від іншого німецького журналу - Sport auto. Результати тестування відправили флагмана спортивних шин на лідерські позиції, але не на перше, а на друге місце. Шини Potenza Sport отримали найвищі оцінки за проходження сухого треку: короткий гальмівний шлях, відмінні кермові відгуки, стійкість високого рівня. Позитивним було надання оцінки поведінки високопродуктивної шини на мокрому дорожньому полотні. Головні показники для оцінювання: довжина гальмівного шляху, відмінна керованість, до того ж новинка виявилася чіпкою на мокрому асфальті.

bridgestone potenza sport

Рекордсмен і ще один головний річний продукт - Bridgestone Turanza T005. Тричі займав лідерські місця в порівняльних тестах 2021 року.

Bridgestone Turanza T005

Відомий німецький автомобільний клуб ADAC, знаменитий своїми ретельними тестами, вперше присудив оцінку "добре" моделі Turanza T005 - це найвище оцінювання, яким коли-небудь нагороджували випробовувані шини. Результати тестів були вражаючими, універсальні характеристики Turanza T005 розкрили свої переваги як на сухому, так і на мокрому треку. Експерти відзначили збалансованість даної моделі, чіпкість з дорогою, короткий гальмівний шлях, економічність і тиху експлуатацію.

тест шин ADAK

Наступне лідерське місце Bridgestone Turanza T005 зайняли з оцінкою "відмінно" в ході тестів від журналу Auto Motor und Sport. Преміальна лінійка літніх шин продемонструвала відмінні результати на сухому треку: стійкість в поворотах, короткий гальмівний шлях, чудову керованість. Експерти Auto Motor відзначили стабільне поведінку в ході мокрих тестів, високо були оцінені результати гальмівного шляху, керованості. За відмінне поперечне зчеплення Bridgestone Turanza T005 отримала найвищий бал. Німецький автомобільний журнал Auto Motor und Sport високо оцінив міцність шини та поставив відмінну оцінку Turanza T005 за опір коченню. У своїй публікації Auto Motor назвав модель Turanza T005 японського виробництва - «універсальної паливозберігаючих шиною».

тест шин Auto Motor und Sport

"Зразкова", так назвали Turanza T005 експерти європейського журналу AutoBild Allrad.
Призове, але не на перше місце, за результатами тестування, була відправлена ​​літня новинка. Turanza T005 продемонструвала високі результати на сухому треку: короткий гальмівний шлях, хороша керованість. Непогано впоралися в ході мокрого тесту: відмінна керованість і високі показник прохідності кругового треку. За опір коченню флагман Bridgestone отримав найвищий бал.

Даніель Жиру, директор з продажу Bridgestone EMIA, прокоментував результати тестів: «Ми традиційно сильні в області досліджень і розробок, завдяки чому наші продукти отримують такі високі оцінки. Ми як і раніше мають намір інвестувати в розробку наших преміальних шинних продуктів, чудовими прикладами яких є моделі Bridgestone Potenza Sport і Bridgestone Turanza T005, щоб надавати нашим клієнтам продукцію з високою цінністю. Ми особливо пишаємося тим, що Potenza Sport вже зарекомендувала себе так добре - ця модель недавно з'явилася в нашому портфелі, і я не побоюся сказати, що нас не здивувала поява шанувальників у цій шини під час проведення недавніх тестів. Звання «Виробник року» за підсумками випробувань літніх шин є прекрасним завершальним штрихом до вже наявних перемог і визнанням наполегливої ​​праці і цілеспрямованості наших приголомшливих команд»

Повернення до списку