ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Компанія Bridgestone оголосила про випуск Turanza All Season 6

17.05.2023

Компанія Bridgestone, світовий лідер у виробництві шин оголосила про випуск Turanza All Season 6, нової всесезонної шини преміумкласу для турінгу. Розробка була втілена в життя на основі комплексного дослідження ринку з тисячами європейських водіїв щодо того, чого вони очікують від всесезонної «турінгової шини».

З моменту запуску попередника Bridgestone Weather Control A005 EVO у 2018 році спостерігалося значне зростання попиту на цей сегмент, який наразі складає 21 % від регіонального ринку. Водії, які їздять по оброблених міських дорогах та не стикаються з суворими зимовими умовами, все частіше обирають зручність всесезонних шин. Bridgestone Turanza All Season 6 була розроблена, щоб допомогти водіям зберігати контроль протягом усього року – незалежно від пори року чи погодних умов.

Еміліо Тіберіо, головний технічний і операційний директор Bridgestone EMIA (Європа, Близький Схід, Індія та Африка), сказав: «Ми вислухали тисячі водіїв по всій Європі, розробляючи Bridgestone Turanza All Season 6. Отримавши справді повне розуміння щоденних викликів водіння, з якими вони стикаються, ми можемо постійно розширювати та вдосконалювати наше портфоліо продуктів, щоб відповідати їхнім потребам. Розроблені відповідно до зобов’язань Bridgestone E8, Turanza All Season 6 є прикладом нашого постійного прагнення до інновацій у продуктах, бувши однією з наших п’яти нових споживчих шин, які будуть випущені у 2023 році. – і цей запуск є особливо своєчасним, оскільки він відповідає щораз більшому попиту всесезонних шин на європейському ринку за останні кілька років».

Нова гумова суміш  та оптимізований малюнок протектору забезпечує кращий контакт з асфальтом, водовідведення та зчеплення на снігу, покращуючи загальний баланс характеристик. Поєднання передових технологій ENLITEN дає максимальну безпеку, чудову продуктивність шин і покращені характеристики екологічності, а також гарантує, що шини Bridgestone готові до використання в електромобілях.

Новинка у розмірі 205/55 R16  пройшла тестування експертною організацією TÜV SÜD на полігонах Швеції, Італії та Германії.
Bridgestone Turanza All Season 6 отримала найкращий результат при гальмуванні на мокрій дорозі, посівши перше місце серед конкурентів Continental AllSeasonContact, Goodyear Vector 4Season Gen-3 та Michelin CrossClimate 2. Та показала чудову ефективність гальмування, як на сухій, так і на вкритій снігом поверхні, поступившись лише Michelin.TÜV SÜD також підтвердили потужні можливості Bridgestone Turanza All Season 6 щодо показників зчеплення на снігу, гальмування, проходження поворотів і керованості. Маркуванням 3PMSF -  гарантує, що шина успішно справляється з зимовими викликами.


Також треба відзначити більший на 20% експлуатаційний ресурс порівняно з попередником, Bridgestone Weather Control A005 EVO.

Bridgestone Turanza All Season 6, розроблена та виготовлена в Європі, призначена для легкових автомобілів і позашляховиків, включаючи електромобілі та транспортні засоби, що працюють на газі. Шини преміумкласу будуть доступні в 85 розмірах від 16 до 21 дюйма, що покриває 96% попиту на «турингові» шини у всесезонному сегменті.

Повернення до списку