ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Компанія Bridgestone зміцнює позиції в створенні шин для автовиробників

19.03.2021

Тільки за 2020 рік підрозділ BRIDGESTONE EMIA (Європа, Індія, Близький Схід) оснастила більше 13 виробників машин близько 80 комплектами шин. Понад 30 моделей авто були взуті в гуму спеціального виробництва. Такі концерни як Mercedes, BMW і Audi увійшли в число бізнес партнерів BRIDGESTONE EMIA.

компания bridgestone

Виробник шин представив світу розробку віртуального моделювання шин. Отриманий патент в сегменті розробок BRIDGESTONE дозволив скоротити кількість вироблених тестових варіантів шин та, відповідно, сировини.

У 2020 році компанія BRIDGESTONE представила нову і абсолютно революційну технологію ENLITEN (полегшена шина). Новинка увійшла в первинну комплектацію електрокара Volkswagen ID.3.

Протягом року, були проведені і випущені близько 30% комплектів шин лінійки ENLITEN, ексклюзивно для електромобілів. Такий результат демонструє наростаючий попит на електрокари і стійкий рух BRIDGESTONE в екологічному напрямку.

Компанія Bridgestone EMIA залишається основним постачальником первинних комплектацій шин для: Volkswagen, Skoda, Mercedes.

основной поставщик

Для розкриття потенціалу своїх авто, шини марки Bridgestone також вибирають: BMW, Audi, SEAT, Toyota.

Проекти, запущені BRIDGESTONE EMIA в 2020 році, на 60% складаються із запитів автовиробників на шини більшого посадкового діаметра (від 18 дюймів). Така статистика демонструє попит на шини більшого розміру, що росте з кожним сезоном.

Працюючи, за допомогою віртуального моделювання, інженери можуть створити цифровий аналог шини. Завдяки якому, на 20% зменшилася кількість тестових варіантів і став реальним розрахунок обсягу сировини, необхідного для виробництва одиниці продукції.

виртуальное моделирование

Також провести ряд тестів, які продемонструють, як колесо буде себе вести в тих чи інших умовах. Це призвело до скорочення польових випробувань на 25%.

виртуальное тестирование

Концерн Lamborghini і виробник шин Bridgestone вперше почали співпрацю в 2020 році. Новий суперкар Huracán STO був взутий в ексклюзивну розробку Potenza Sport, з підвищеними трековими характеристиками для експлуатації на магістралях.

сотрудничество с автоконцерном

Розроблені по спец замовленням шини Bridgestone Potenza Sport володіли покращеною стійкістю, керованістю і динамікою спеціально для того, щоб максимально підвищити характеристики автомобіля. Дана розробка проводилася для давнього бізнес партнера Bridgestone - Maserati, а саме на суперкар MC20.

Крім роботи з популярними автоконцернами, Bridgestone не упустив можливість співпраці з новачком на ринку автомобілів INEOS Automotive. Для нового позашляховика Grenadier, випуск якого планується на 2022 рік, розробляються унікальні шини, розраховані на розкриття всього потенціалу автоновинки - Bridgestone Dueler A / T 001.

сотрудничество с автоновинкой

Виробник шин прагне підвищувати характеристики продукції, що випускається. Завдяки чому скорочується обсяг витрачається сировини. Із застосуванням технології ENLITEN, літні та всесезонні шини, спрямовані на автоконцерни, надходили на ринок уже на 10% легше, ніж новики 2019 року.

Інноваційні шини ENLITEN від Bridgestone мають на 30% нижче опору коченню, що показово зменшує витрату енергії і збільшує термін служби акумулятора. Скорочений вага шини, майже на 20%, економить близько 2 кг резіносмесі з однієї стандартної шини. Новинка успішно пройшла перегляди авіакомпаній і була обрана для первинних комплектів шин електрокроссоверов VW ID.4 і VW Golf восьмого покоління.

Повернення до списку