ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Концерн Yokohama запускає будівництво шинного заводу в Індії

17.09.2020

Будівництво нового заводу заплановано на третій квартал 2020 року, перші шини планують випустити на ринок в першому кварталі 2023 року. 

Новий шинний завод побудують в індустріальному парку «Ачутаперам» в місті Вішакхапатнам (штат Андхра-Прадеш), що є одним з найбільших з портів Індії. Проект націлений на збільшення виробничих потужностей компанії Alliance Tire Group (ATG), придбаної Yokohama в 2016 році, спеціалізація даної компанії спрямована на виготовлення шин для сільськогосподарської та іншої спецтехніки. Продукція спрямована на сільхоз напрямок буде виготовлятися вже на новому підприємстві, в будівництво якого було інвестовано 165 мільйонів доларів. 

На сьогоднішній день компанія ATG випускає продукцію на двох заводах в Індії - в Дахедже (Гуджарат) і Тірунелвелі (Тамілнад), виготовляючи продукцію трьох ключових брендів компанії - Alliance, Galaxy і Primex. Шини виготовлені для будівельної, індустріальної, сільськогосподарської та лісозаготівельної техніки. Гучне оголошення компанії Yokohama прозвучало в лютому 2018 року, спрямоване на збільшення потужності заводу в Дахедже, введу високого попиту на світовому ринку. Роботи по збільшенню обсягу виробництва були завершені, результат показав збільшення продуктивності в 1,6 рази, але ринкова потреба в шинах для спеціальної техніки росте, тому було прийнято рішення побудувати новий завод. 

Не випадково обрана локація для побудови нового заводу, розміщення його біля порту дозволяє експортувати продукцію по світу на кораблях, що найголовніше без додаткових витрат на транспортування до порта. За планом загальна площа комплексу складе 320 000 м2, але було відзначено, що залишать можливості для майбутнього розширення виробництва. 

Yokohama суворо рухається згідно зі стратегією середньострокового зростання, це дає можливість розцінювати посилення позицій агро-, та іншої спеціальної техніки на ринку, як один з ключових драйверів зростання, що призвело крім розширення потужностей виробництва ATG, до купівлі раніше японської компанії Aichi Tire, займаються випуском індустріальних шин. Після запуску нового виробництва концерну Yokohama вже належатимуть 8 заводів з виробництва шин для спецтехніки - по 3 в Індії і Японії, та по одному в Ізраїлі і В'єтнамі. Всього обсяг виробництва в даній галузі зросте то 480 тонн в день, за рахунок цього компанія підвищить свою конкурентоспроможність в даному сегменті світового ринку.

Повернення до списку