ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Kumho і Hyundai зміцнюють співпрацю

02.09.2021

Корейський шинний виробник Kumho удосконалив моделі, що випускаються шин для електрокара Kia EV6 і мінівена Hyundai Staria. 

Kumho офіційно підтвердив про розширення співпраці з конгломератом на ринку автомобілів - Hyundai Group. Шини бренду Kumho увійдуть в первинну комплектацію футуристичного мінівена Hyundai Staria, який буде доступний і в люксової версії.

Hyundai Staria 

Корейські шини увійдуть і в первинну комплектацію електричного седана - Kia EV6. Перший електромобіль автовиробника Kia побудований на платформі E-GMP, з заявленою відстанню без підзарядки до 475 км. 

Kia EV6

Компанія Kumho підготувала, для комплектації EV6, всесезонну модель шин Crugen HP71 і річну - Ecsta PS71 класу UHP. Дані моделі будуть зроблені за новою технологією K-Silent. Технологія має на увазі, що на стадії виробництва шини, буде додано звуковбирний шар, внаслідок якого, рівень акустичного комфорту стане значно вище. 

K-Silent

Компанія Kumho повідомляє, що дані моделі шин, вироблені з урахуванням особливостей електромобілів. Вони володіють низьким опором коченню, для збільшення терміну служби батареї, а також збільшений рівень зносостійкості. 

Crugen HP71 Ecsta PS71

Для корейського ринку автомобілів, дуже важливий новий електрокар, про це свідчать попередні випуски повідомлення для преси, про надання шин для Kia EV6, від компанії Nexen і Continental. 

«Ми будемо поставляти для нового електрокара Kia шумопоглинаючі шини, виконані за технологією K-Silent System і відповідають всім вимогам стійкої мобільності, — заявив Інсу Кім, виконавчий віцепрезидент з продажу в секторі первинної комплектації Kumho. - У майбутньому ми продовжимо рости разом з автовиробниками шляхом диференційованого підходу до наукових розробок і випускати нові продукти відповідно до швидкої трансформацією автомобільної індустрії ». 

Спеціально для новенького мінівена, Hyundai Staria, були обрані шини Kumho Portran KC53 (17 і 18 діаметру). Удосконалена модель, спеціально для мікроавтобуса Hyundai Staria, поліпшено рівень зносостійкості, підвищена вантажопідйомність шин. Виробник шин зазначає, що дана модель зі специфікаціями, відповідає всім вимогам Kumho і планується випускатися на вторинному ринку

Portran KC53

Повернення до списку