ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Kumho став брендом первинної комплектації для Renault Arkana

08.06.2021

Шини Kumho Ecsta HS51, що випускаються для кросоверів, входять в первинну комплектацію авто, знаменитого в Південній Кореї як XM3, - Renault Arkana. Яка набула широкого розголосу на європейському ринку.

reno arkana

По заяві виробника, нова лінійка шин для кросоверів володіє всіма значущими характеристиками. Ecsta HS51 гарантує керованість як на мокрій, так і на сухому дорожньому покритті, ефективніші гальмівні властивості, комфорт під час їзди.

    Kumho Ecsta HS51

Новенький кросовер від Renault з'явився на ринку Кореї ще в 2020 році, тільки став знаменитим під ім'ям XM3. Renault Arkana, набравши популярность, плавно почала переходити на європейський ринок. Такі країни як Франція, Німеччина, Італія та Іспанія вже познайомилися з новинкою від концерну Renault. Підводячи статистику в квітні 2021 року стало зрозуміло, що частина Arkana в частці експорту, щомісяця, Renault Samsung склала 76%. Такі показники спонукали Renault скласти план виведення даної моделі на ринки Південної Америки і Близького Сходу.

Ринок України познайомитися з новинкою Renault Arkana випущеної з заводу ЗАЗ. Запорізький завод підписав договір з Groupe Renault про збірку кросовера. Компанія "Рено Україна" вже провела презентацію новенького кросовера Renault Arkana тільки українського складання.

Kumho Tire, як виробник первинної комплектації шин для Renault Arkana, зазначив наступне, - «Ми раді поставляти шини для автомобіля, який продається не тільки в Південній Кореї, а й за межами країни».

Kumho Tires

Повернення до списку