ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Michelin познайомила з літніми шинами 2017 року

04.10.2016

В рамках автошоу, яке почало свою роботу в Парижі, відомий шинний виробник Michelin, вирішила порадувати гостей і учасників двома новинками. Перша новинка, яка заслуговує на пильну увагу, Michelin CrossClimate +.  

Ця модель випущена на зміну популярній покришці CrossClimate, що стала першою шиною на рік, адаптованою для їзди на засніженій дорозі. Ця особливість покришки стала підставою для позиціонування CrossClimate як всесезонной шини. Так само, як і попередницю, « плюсову » модель   можна використовувати взимку. Її експлуатаційні характеристики, за словами виробника, мають рівень зчеплення з дорожнім покриттям аналогічний конкуруючим моделям. Примітно, що на протязі всього періоду експлуатації виробник гарантує відмінне зчеплення.   Друга новинка, представлена ​​Michelin, це - Pilot Sport 4 S (4S), високошвидкісна шина, рекомендована всім любителям швидкої їзди.

Ця модель прийшла на зміну Super Sport. За словами творців шини, було використано два види резіносмесі, які дозволили оптимізувати пляма контакту, тим самим підвищивши курсову стійкість і зробивши реакцію на рульові команди гостріше. В експлуатаційні характеристики був закладений гоночний досвід. Слід зазначити, що на відміну від інших спортивних шин, період експлуатації досить довгий – більше 50 тисяч кілометрів. Як повідомили в Michelin, що в тестах, проведених напередодні презентації шин, ефективність гальмування, як на мокрому, так і на сухому асфальті, була вищою, ніж у прямих конкурентів.

Повернення до списку