ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Mitas анонсували нову шину для спецтехніки ERL-50

20.05.2019

Компанія Mitas анонсувала поповнення серії шин ERL для спецтехніки новою моделлю ERL-50. Презентація новинки була проведена в місті Хомберг на виставці Steinexpo. За словами виробника, шини ERL-50 будуть випускатися в розмірі 23. 5R25 і будуть призначені для експлуатації, переважно, на екскаваторах та інших землерийних машинах. На світовому ринку автошина з'явиться вже в жовтні поточного року.

Всього серія шин ERL налічує 12 варіацій з глибиною протектора від 28 до 90мм. Ці покришки широко використовуються на навантажувачах, екскаваторах та грейдерах в гірничодобувній промисловості.

Коментуючи презентацію новинки, директор з продажу Mitas Ендрю Мабіна (Andrew Mabin) сказав наступне: «Наша компанія має досить великий досвід в виробництві позашляхових скатів для спецтехніки. Тому при розробці нової гуми ERL-50 наша увага була повністю сфокусовано на рішенні проблем, що виникають при експлуатації шин в важких дорожніх умовах. Нові автопокришки призначені спеціально для використання на скелястому грунті »

Радіальні покришки Mitas ERL-50 будуть мати високий ступінь захисту від порізів і розривів, завдяки високій міцності протекторного шару і сталевим ниткам корду в каркасі і брекері.

Повернення до списку