ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Нові шини для кросоверів від Kumho

22.07.2022

Kumho презентувала нову лінійку всесезонних шин Crugen HP51. Ця модель була розроблена спеціально для позашляховиків та кросоверів в місцевостях з доволі мʼяким кліматом протягом усього року. Ця шина має покращені характеристики майже в усіх аспектах, порівняно з попередніми поколіннями, тут є і підвищена плавність ходу та зчеплення на мокрому дорозі, водночас зменшено опір коченню та гучність.


Директор з продажів корейського підрозділу Kumho зазначив, що: «Новий Crugen HP51 перевершує попередника майже по всіх параметрах, основні з яких це – якість пересування та керованість. Завдяки випуску нових шин з відмінними характеристиками ми розширимо вибір для покупців і нові шини призначені як для корейського, так і для світового ринку».

Гумова суміш Crugen HP51 вирізняється серед інших додаванням бутадієн-стирольного каучуку розчинної полімеризації та високої пропорції силіки для ще більшої економії палива та гальмування на сухому та мокрому асфальті. Дизайн блоків відрізняється скошеними гранями та змінний крок протектора значно знижують рівень шуму, а збільшена зона прогину бічних стінок покращила комфортність ходу.

Kumho Crugen HP51 представлені у 27 розмірах починаючи з 215/65 R16 і завершуючи 265/50 R20 XL. Ця модель рекомендована для встановлення на такі автомобілі як: Kia Sportage и Carnival, Ssangyong Korando, Lexus RX, Toyota RAV4.

Повернення до списку