ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Нові всесезонні шини Yokohama для SUV

20.05.2019

Японські шинники Yokohama розробили нову модель всесезонних покришок для прокатників і позашляховиків Yokohama Geolandar H/T G056. Симетричний малюнок протектора розрахований на експлуатацію шин на асфальтованих дорогах загального користування, з перевагою використання на шосейних трасах. Новинка буде доступна на вторинному ринку Америки у вересні 2014 року.

Блоки симетричного протектора Geolandar H/T G056, рясно прорізані 3d ламелями, формують п'ять поздовжніх ребер, які гарантують відмінну чіпкість на сухому і мокрому асфальті. Різноспрямований положення блоків сприяє збільшенню крайок зачеплення, а оптимальний розподіл навантаження в плямі контакту збільшує індекс зносостійкості і продовжує термін експлуатації шини.

Постійні інвестиції компанії в наукові розробки дають позитивні результати у вигляді інноваційних технологій застосовуваних у виробництві шин. Такі технології дозволили розробити нову гумову суміш, яка застосовується при випуску Geolandar H/T G056.

До складу гумової суміші входить апельсинове масло, яке на молекулярному рівні схоже з будовою натурального каучуку.

Дане нововведення дозволяє скоротити викид шкідливих речовин в атмосферу при експлуатації шини і зберегти її еластичність при низьких температурах.

Власники кросоверів вже з першого вересня 2014 зможуть придбати Yokohama Geolandar H/T G056 в 38 типорозмірах від R15 до R20, причому гарантійний пробіг в моделях, які марковані позначенням «P-metric», становить 110 000 км.

Повернення до списку