ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Чому подорожчають українські шини?

16.02.2017

У компанії «Росава», яка є найбільшим шинним виробником України, офіційно оголосили про підвищення цін на готову продукцію. Серед причин, що вплинули на ціноутворення, називається повінь у Таїланді. 

Причина подорожчання шин.

Cтихійне лихо, що відбулося, за оцінками експертів, значно знизить видобуток натурального каучуку. Ця подія тільки збільшує вже наявний дефіцит цієї сировини. Крім цього в силу сезонних факторів, що мають першорядний вплив на формування пропозиції на ринку, до травня 2017 року відчуватиметься ще більш гостра нестача сировинної бази для виробництва шин. 

Прогноз МВФ про зростання цін на шини

Згідно з прогнозами МВФ, усі товари, вироблені з природного каучуку в поточному році, можуть «вирости» в ціні до 10% в порівнянні з 2016 роком. Не виключається також, що зростання цін може бути більш значним. Для повного задоволення глобального попиту дефіцит складе 655 тисяч тонн. 

Зростання цін на нафту та нафтопродукти

На ціноутворення синтетичного каучуку впливають світові ціни на нафту і нафтопродукти, а також вартість транспортних витрат, які вплинуть на подорожчання шин. 

Ті ж самі фактори є визначальними і для українського ринку. І, незважаючи на максимальні зусилля, які прикладає компанія, щоб по можливості мінімізувати витрати, стримати зростання цін на шини неможна. Ми вже розповідали про те, скільки будуть коштувати шини в 2017 році. До шинних виробників, які оголосили про подорожчання в грудні і січні, приєдналися Nexen, Continental, Pirelli і Росава. 

Джерело:   http://rosava.com.

Повернення до списку