ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

"Prokoleso" офіційний дилер Nokian Tyres

23.07.2021

Інтернет-магазин "Prokoleso" став офіційним дилером шин ТОВ "Nokian Tyres".

З популярними зимовими моделями виробника Nokian можливо ознайомитися і придбати в нашому інтернет-магазині.

Nokian Tyres

официальный сертификат дилера

Суворий клімат Фінляндії загартовує навіть гуму, але не тільки в цьому основна перевага Nokian. Компанія, йдучи в ногу з часом, намагається максимально модернізувати виробництво. Компанія вносить великий вклад в технологію виготовлення високоякісної гуми. Особливу увагу приділяє вдосконаленню верстатів і віртуального тестування. Останнє особливо цінне, без втрати ресурсів можливо спрогнозувати напрямок доопрацювання шини.

Сьогодні компанія Nokian Tyres комфортно і впевнено влаштувалася на ринках Північної Європи і України. План подальшого розвитку компанії - ринки центральної Європи і Північної Америки.

Топ зимових шин Nokian

Hakkapeliitta R3

Hakkapeliitta R3

Фрикційна зимова легкова шина прийшла на зміну Hakkapeliitta R2. Її дебют відбувся в січні 2018 року. Нова лінійка шин оснащена технологією Arctic Sense Grip, завдяки якій, зчіпні властивості на льоду і на снігу, набагато вище попередньої моделі. Був підвищений рівень керованості. Спрямований малюнок протектора виконаний в більш агресивному стилі з великою кількістю ламелей. Такий підхід до дизайну поліпшив відведення води і зимової каші, осушуючи пляма контакту. Застосовані Snow Claws (снігові кігті), своїми зчіпними властивостями, компенсують відсутність шипів.

Hakkapeliitta R3 SUV

Hakkapeliitta R3 SUV

Фрикційні зимові шини виготовлені для експлуатації на позашляховиках. За всіма характеристиками схожі на модель легкового виконання, з однією відмінністю, дана шина має посилену боковину.

Nordman RS2

Nordman RS2

Фрикційна зимова, воістину скандинавська шина, орієнтована на експлуатацію в екстремальних умовах. Модель шин підходить, як для пересування міськими дорогами, так і відмінно справляється з перешкодами бездоріжжя. Шина оснащена глибоким протектором, завдяки якому, стійко поводиться на засніженій і мокрій дорозі. Має відмінний баланс комфортних характеристик.

Nordman RS2 SUV 

Nordman RS2 SUV

Більш суворе виконання попередньої моделі. Дана шина встановлюється на позашляховики і кросовери. Такі авто, в співдружності з Nordman RS2 SUV, легко справляються з важкими умовами бездоріжжя. Шина оснащена масивними плечовими блоками і міцною до ударів боковиною, для запобігання деформації і кращої стійкості. Таке виконання гарантує безпечне пересування.

Однозначно лідери зими - Nordman RS2 / SUV. Лінійка сегмента "Комфорт" володіє відмінними їздовими характеристиками і приємною ціною.

Скандинавський бренд, впевнено лідирує в порівняльних тестах, потроху починає обганяти своїх преміальних конкурентів не тільки в доступності ціни, але і в якості виробленого продукту. Відповідність всім стандартам якості чинним в світі. Варто відзначити, що Nokian Tyres вводить вимоги до продукції вище встановлених на ринку. Завдяки такому скандинавському підходу, що випускається продукція Nokian Tyres, має ряд якостей нарівні, а як показали тести, навіть краще експлуатаційних характеристик преміальних брендів.Повернення до списку