ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Шини Bridgestone увійшли в первинну комплектацію Jeep Commander

20.09.2021

На ринок Бразилії виходить новий кросовер марки Jeep, в первинну комплектацію якого, увійдуть шини японського бренду Bridgestone.

Підрозділ Stellantis в Бразилії випускає новий кросовер Jeep Commander. Stellantis обрав шини, для комплектації семимісного автомобіля, іменитої японської компанії Bridgestone - модель Alenza 001.

Bridgestone Alenza 001 войдет в первичную комплектацию Jeep Commander

«Alenza 001 забезпечують високий рівень стійкості, зчеплення і точності реакцій на дії водія протягом усього терміну служби і в будь-яких дорожніх умовах, - зазначив Андрес Габріелла, директор по роботі в секторі первинної комплектації американського відділення Bridgestone. - Крім легкості в управлінні, шини також забезпечують поліпшену паливну економічність, оскільки володіють зниженим опором коченню, а постачання шин для нового Commander - це чергове розширення партнерства Bridgestone і Jeep, двох сильних компаній, схильних до забезпечення найвищої якості продукції ».

 Jeep Commander

Японські інженери розробили Alenza 001 за технологією NanoPro-Tech. Завдяки цій технології, всі інгредієнти в гумової суміші взаємодіють один з одним на молекулярному рівні, що, в свою чергу, підвищує зчіпні властивості шини на мокрому покритті та зменшує опір коченню.

Bridgestone надасть шини, для Jeep Commander, діаметром 18 дюймів.Повернення до списку