ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Шини Hankook увійшли в первинну комплектацію електро кросовера Volkswagen ID.4

06.08.2021

Бренд Hankook  почав співпрацю з автоконцерном Volkswagen, надаючи шини для первинної комплектації електромобілів. Німецький автоконцерн, випустивши електричний кросовер ID.3, слідом анонсував модель ID.4, в первинну комплектацію якого, входять шини Ventus S1 evo 3 ev, спроектовані під електричні кросовери.

Компанія Hankook розширила свій виробничий напрям, тепер воно включає розробку моделей шин для первинної комплектації електро кросоверів Volkswagen, зокрема, лінійка Ventus S1 evo 3 ev виготовлена ​​спеціально для нової моделі Volkswagen ID.4. Шини виконані в розмірах від 18 до 21 дюйма, з впровадженою системою SEALGUARD - захист від проколів.

«Прототипи електромобілів VW вже успішно пройшли перші випробування на шинах Hankook. Ми раді можливості й далі розширювати та підтримувати портфель альтернативних провідних систем в рамках співпраці з нашим давнім глобальним партнером Volkswagen Group », - каже Сангхун Лі, президент європейського підрозділу Hankook Tire. «Це прекрасна можливість внести свій внесок в сталий розвиток в області мобільності».

Электро кроссовер Volkswagen ID.4

В ході розробки нової моделі, були внесені деякі зміни в характеристики шини: знижено загальну вагу та опір коченню, збільшений індекс навантаження. Внаслідок таких змін, авто, оснащене даними шинами, менше втрачає заряд акумулятора і, тим самим, збільшує запас ходу.

Для того, щоб домогтися таких результатів, інженери Hankook внесли зміни в каркас, зробивши його двошаровим з високоміцного волокна. Такий підхід дозволив розробити шину легкої, незважаючи на розмір, і високонадійній - з великим індексом носійної здатності.

Малюнок протектора Ventus S1 evo 3 ev асиметричний, з великою площею плями контакту. Бічні здвоєні блоки виконані з широкими ламелями для якісного відведення води й стійкості при здійсненні маневру.

Модель, Ventus S1 evo 3 ev у двадцятому розмірі, випущена з додатковим сталевим шаром, особливо укріплений борт, бо висота боковини зменшена. Таке конструкційне рішення прийнято для збільшення жорсткості боковини.

Нова технологія захисту від проколів SEALGUARD працює за принципом регенерації. Вся справа в унікальному герметику, який в стані затягнути проколи або пошкодження протектора до 5 мм, що дозволяє продовжувати рух без термінової заміни шини.

Вектор розвитку компанії Hankook Tire спрямований на інвестування в нові технології, які надалі будуть використані в розробці шин. Працюючи над підвищенням показників продукції, що випускається, бренд Hankook, не забуває завойовувати все більше регалій серед виробників автомобілів, а саме, з кожним роком зростає число провідних автовиробників, в чиї первинні комплектації авто, входять шини марки Hankook.

Це не є дивним, адже корейська компанія, єдина серед азіатських виробників шин, вже як п'ять років поспіль включена в відомий індекс Доу-Джонса (DJSI World).

У 2020 році корейська компанія була нагороджена платиновою медаллю незалежного рейтингового агентства - EcoVadis. Престижна міжнародна премія була присуджена за: "Досягнення в галузі корпоративної соціальної відповідальності та зусилля щодо забезпечення сталого розвитку".

Платиновая медаль EcoVadis

Hankook Tire, не тільки надає шини для іменитих автоконцернів, а й стала головним постачальником і технічним партнером Чемпіонату світу "Формула Е". Їх співпраця почнеться на початку сезону 2022/23 року. Компанія вже готує спеціальні екологічні та енергоефективні спортивні шини

Формула Е


Повернення до списку