ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Топ 10 шинних виробників

09.09.2020

Щорічно найбільші шинні виробники змагаються за перше місце в рейтингу серед лідерів шинного ринку. 

З року в рік не змінно перше місце забирає японський концерн Bridgestone, він підкорив світ своїми інноваційними технологіями і високою якістю якому можна довіряти.

Все ближче до Bridgestone підступають французи, компанія Michelin зайняла в рейтингу друге місце, тим самим дала зрозуміти те, що, можливо, наступного року лідер рейтингу може змінитися. 

Найстабільніша п'ятірка лідерів залишається не змінною, за даними шинного рейтингу Tyres & Accessories всі також стабільно тримаються за свої місця в рейтингу компанії Goodyear, Continental, і замикає список топ 5, японська компанія виробник шин Sumitomo. 

Багато хто помітив, що компанії, країни висхідного сонця, все частіше почали з'являтися на ринку і показувати відмінні експлуатаційні результати, тим самим завойовуючи все більшу кількість нових покупців, займаючи в рейтингах усе більш високі місця. 

Другу частину топ 10 відкриває італійська компанія Pirelli яка все ближче підбирається до першої п'ятірки лідерів, вже обігнавши корейську компанію Hankook і зрушивши її на сьоме місце. За ними, як і в минулому рейтингу, розмістилися компанії Yokohama, ZC Rubber і замикає наш топ тайваньська компанія Maxxis. 


Перша п'ятірка лідерів залишається не змінною достатньо довго, їм в спину дихають не менш перспективні компанії, конкуренція між ними постійно зростає, боротьба не лише за місце на ринку, але і за новий напрям виробництва, поліпшення експлуатаційних характеристик, доступність ціни. Все напрямлено не на тільки "зробити" конкурентів, але і показати можливості сучасних технологій, як вони застосовуються і які позитивні характеристики, при використанні шини того або іншого виробника, ми отримуємо.

Повернення до списку