ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Зимові шини Cooper Starfire W200

20.05.2019

Європейський підрозділ відомої шинної компанії Cooper Tire анонсував про початок виробництва нової зимової покришки для легкових автомобілів - Cooper Starfire W200. Перед початком серійного виробництва, яке налагоджено в місті Крушевац (Сербія), шини пройшли численні випробування і тести, і показали високі показники зчеплення на засніжених, слизьких, мокрих дорогах, а також при русі в грязі.

Асиметричний малюнок протектора Starfire W200 має гарні тягово-зчіпні властивості, які досягаються за рахунок великої кількості різноспрямованих ламелей, що забезпечують, до того ж, підвищену стійкість автомобіля на зимових дорогах. Оптимізована пляма контакту також відіграє позитивну роль в поліпшенні тяги.

При розробці конструкції Starfire W200 інженери використовували сучасне комп'ютерне 3d моделювання. Протекторна частина покришки складається з більш м'якого матеріалу з підвищеним вмістом двоокису кремнію, який сприяє кращій чіпкості на укоченому снігу та на слизькій дорозі. Також силика дозволяє зберегти еластичність шини при низьких температурах, що дає можливість експлуатацію покришки в широкому інтервалі зимових температур.


Шина Starfire W200 буде доступна в 25 розмірах від R13 до R16 з індексами швидкості T і H, і незабаром стане доступна на шинному ринку СНД.

Повернення до списку