ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Автоклуб ADAC опублікував тест зимових шин в розмірі 205/55 R16

16.10.2020

Відкриття зимового сезону починається з перевзування або закупівлі нового комплекту зимових шин, такий ритуал знаем кожному автовласнику. Багато з завмиранням серця чекали тесту нових зимових шин. Даний сегмент повинен бути стійкий до несподіваних погодних умов, які можуть змінюватися від дикого холоду до розрідженої дороги, стійкість в цих двох станах повинна бути відмінною. 

Результати тесту від німецького автомобільного клубу зацікавлять автовласників з типорозміром шин 205 / 55R16.  

ADAC провів експлуатаційні тести для 15 актуальних легкових моделей шин 205 / 55R16 (до 210 км / ч). 

У цьому тесті тільки 2 шини, з 15 легкових, явно провалили всі результати, в цей же час в ході тестування були представлені 5 лідерів. 

Список всіх моделей, які складали тестування:

В ході тесту був використаний автомобіль Volkswagen Golf GTI. Саме тестування шин проходило в два етапи:

  • Тестування в снігу. Ивало, Фінляндія.
  • Тест на асфальті (сухому і мокрому). Рим, Італія.

Результати

Загальний результат тесту легкових шин оцінюють за такими показниками, як повідомляє джерело ADAC. 15 випробовуваних були перевірені на:

  • Якість ходової частини
  • Рівень безпеки
  • Комфорт
  • Економічність

5 лідерів шин проявили себе на вищому рівні, ще 6 показали задовільні результати, 1 модель шин, через погане зчеплення на сухому асфальті, отримала вердикт «Посередньо», 2 марки шин отримали низькі бали через нестабільне зчеплення на мокрій дорозі, що не є допустимим в лінійці зимових шин.

Тест зимових шин

Перше, переможне місце, забирає виробник Bridgestone із зимовою новинкою Blizzak LM005. У тесті шина особливо вразила зчепленням на мокрій дорозі, але також був зафіксований найвищий знос. Інженери Bridgestone винайшли саму стабільну і безпечну для експлуатації шину, що запобігає аквапланування і заносу. При такому ряді позитивних якостей не дивно, що знос протектора виявився більше. Коли в першу чергу враховується параметр безпеки, зчеплення шини з дорожнім покриттям в складних погодних умовах, то не дивно, що інтенсивна експлуатація призведе до зносу. 

Друге, почесне, місце було присвоєно компанії Michelin, з лінійкою Alpin 6. Їх стійкість до зношування, виражена великим числом пройдених кілометрів пробігу, допомогла заробити високий бал. Дана модель продемонструвала відмінні показники при русі по крижаній і засніженій дорозі. Як один з головних переваг і оціночних показників марки шин Alpin 6 - короткий гальмівний шлях. 

На третьому місці гордо розташувалися два виробника шин Dunlop і Hankook. 

Представник преміум класу Dunlop Winter Sport 5 відзначився хорошими параметрами їзди по снігу, і на мокрому асфальті. А також показав непоганий результат стійкості протектора до зношування. 

Представник середнього сегмента Hankook i * cept RS2 W452, за рахунок впровадженої технології боротьби з акваплануванням, показав стійкість зчеплення на мокрому дорожньому покритті. Тим самим заробивши позитивні оцінки. 

З 4 по 12 місце розташувалися 7 трієчників 

Через виявлених недоліків в ході тесту 7 шинних виробників отримали оцінку «Задовільно».  

Практично у всіх випробовуваних була виявлена ​​слабка керованість на сухому покритті. Низький результат по керованості продемонстрували такі преміальні марки як Continental Winter Contact TS 860 і Goodyear Ultra Grip 9+. В цілому показники інших випробувань, дані моделі шин, пройшли добре.  

Виробник Continental не скупиться на технологію, що запобігає аквапланування, а Goodyear вдосконалили економію палива. 

Найбільше тест на керованість провалив Pirelli Cinturato Winter і Giti GitiWinter W1. 

Незважаючи на це, шини марки Pirelli, відмінно показали себе при тестуванні в снігу. 

Марка Giti, в ході тесту на мокрій дорозі, показала гірше зчеплення. Дана марка шин здивувала стійкістю і кращим зчепленням в снігу, отримавши позитивні результати в ході снігового тесту. 

Найгірші результати 

Шини марки Semperit Speed-Grip 3 показали найгірші зчіпні властивості при русі по сухій дорозі, через що були відсунуті на 13 рядок рейтингу. 

Оцінку «Не рекомендується» отримала марка шин King Meiler Winter Tact WT81. В ході тестів виявили, що шина має найдовший гальмівний шлях, гіршу керованість, гірше зчеплення на сухому асфальті, що ставило під сумнів випуск шини для широкого споживача. Але було і чим здивувати, в ході снігового тесту, дана марка шин, продемонструвала непогані результати, що трохи поліпшило показники результата.Прімечательно, але пробіг прогнозований даної марки шин близько 45 000 км, що більше ніж у французів, компанії Michelin. 

Tristar Snowpower HP з тріском провалили всі випробування проходили по засніженій і по мокрій дорозі, але показали себе гідно на сухій дорозі, вразивши експертів ADAC найкоротшим гальмівним шляхом. 

Результати тестів, проведені і опубліковані автоклубом ADAC, наочно показують на що здатні зимовий новинки шин. Звертаючи увагу на те, що, в конкретних одиничних тестах, кожна марка шин продемонструвала відмінні результати. За загальними показниками тесту, явно простежуються лідери і ті, хто програв. 

Повернення до списку