ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Bridgestone Potenza sport флагман 2021 року

14.01.2021

Новинка шин Bridgestone Potenza sport прийшла на заміну флагмана 2015 року Potenza S001.

замена флагмана 2015 года

При створенні нової моделі спортивних шин, японська компанія застосувала отриманий досвід від шин попередників, а також знання, підживлені участю в Formula 1 і тривалій співпраці з виробниками високоякісних спортивних авто. Виходячи з отриманих знань, дослідів і тестів був представлений високоякісний продукт наступного покоління в преміум сегменті - Potenza sport.

У новинці були покращені експлуатаційні властивості для різних типів поверхонь і вдосконалені інші характеристики, що дає водієві повний контроль над дорогою.

новинка шин 2021

Застосування нових технологій

новые технологии

  • Щоб домогтися поліпшення зчеплення колеса з поверхнею, був оптимізований склад резиносуміші і застосована вдосконалена технологія змішування.

  • Шляхом зміни конструкції шини - підвищено якість відгуку колеса на поворот керма.

  • Впевненість і стійкість при швидкісній їзді результат гібридного посилення корони протектора.

Тестування шин

Тест нової моделі шин - Bridgestone Potenza sport, проходив в липні-вересні 2020 року. Випробування були проведені на замовлення виробника, групою незалежних експертів організації TÜV SÜD. Внутрішні випробування провели в Європейському технічному центрі Bridgestone. Розмір тестованих шин 245/40 R18 був обраний не випадково, в ході показового тесту вибрали авто Audi A4 - класичний сучасний висококласний седан.

тестирование шин

Щоб результат був більш показовим для допрацювання, в порівнянні з новинкою, в ході тесту, брали участь також: Pirelli P Zero PZ4, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, Michelin Pilot Sport PS4 і Continental PremiumContact 6.

Випробування проходили по ключових параметрах:

  • Ефективність гальмування. Враховувався гальмівний шлях як на сухому, так і мокрому дорожньому покритті.

  • Стійкість. Якість стійкості на поворотах і прямій дорозі.

  • Керованість на різних типах поверхонь.

испытания

«За підсумком тестування, річна новинка шин 2021 року отримала статус найкращої по стійкості на поворотах і керованості на мокрій дорозі»: - задекларував провідний технічний спеціаліст TÜV SÜD.

За відмінне зчеплення з мокрим дорожнім полотном, відповідно до європейкою маркуванням шин, Potenza sport можна сміливо віднести до класу «А».

европейский стандарт шин

Новинка показала свою ефективність в порівнянні з попередньою модель. Отримані в ході тестового пробігу результати, перевершують шину попередницю, в свою чергу новинка продемонструвала збільшення експлуатаційного коефіцієнта на 10%.

Запатентована виробником «екологічна безпека». Технологія, спрямована на повністю віртуальне моделювання шин, яка, в свою чергу, дозволяє спрогнозувати характеристики колеса ще на стадії розробки. Дана технологія не тільки економить ресурси, але також приносить екологічні вигоди.

экологическая безопасность

Варто звернути увагу, що новинка Bridgestone ще не отримала оцінки в ході незалежних порівняльних тестів шин.

Випуск Bridgestone Potenza sport прогнозується на січень 2021 року, о 96 розмірах з діаметром від 17 до 22 дюймів. Новинка спрямована не тільки на легкові автомобілі, а й на кросовери.

Повернення до списку