ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Dunlop IceSport - огляд зимових шин

02.01.2016

Чи доречний активний стиль їзди в зимову пору року? Чи безпечно, їздити на високих швидкостях по зимових дорогах?   Багато автовласників вважають, що так. Але так як зима цей час підвищеної небезпеки на дорогах, і ви і ваш автомобіль повинні бути готові до маневрування, розгону і гальмування в умовах льоду і снігу. Рецепт такої готовності наступний: автомобіль відповідного класу, водійський досвід і зимові UHP шини. Саме такими шинами і є Dunlop IceSport.

Основна складність при їзді по засніжених і обмерзлих дорогах – це знижений коефіцієнт зчеплення. А це означає, що автомобілю потрібно набагато більше часу, щоб зупинитися або розігнатися, а водієві потрібно докладати більше зусиль, щоб зберегти контроль над своїм транспортним засобом. Для того щоб мінімізувати втрати в зчепленні і керованості, інженери Dunlop наділили своє творіння поруч конструктивних особливостей.

Так як на слизькій дорозі важливо, щоб працював кожен квадратний міліметр поверхні протектора в плямі контакту, розробники IceSport вирішили оптимізувати кожну, навіть найдрібнішу деталь в шині: брекерного пояс був накладений на каркас за технологією JLB (Jointless Belt), яка мінімізує деформацію покришки при русі на великих швидкостях і робить зо у зіткнення з поверхнею стабільной. Благодаря технології Flatter Tread Profile, вдалося збільшити площу плями контакту на 4-8%, в залежності від тіпоразмера. Компаунд Silica-Plus дозволив поліпшити зчіпні характеристики на мокрій дорозі.

Безпосередньо малюнок протектора має таку геометрію розташування, яка дозволяє збільшити зчеплення з зимовою дорогою як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Для досягнення цього ефекту канавки розташували перехресно, щоб незалежно від кута повороту керма в плямі контакту була максимальна кількість зчіпних граней. А зигзагоподібні тривимірні ламелі підсилюють цей ефект ще більше. px;">

Так як модель ця доступна для покупки вже не перший рік, то цілком можна зробити об'єктивні висновки про ефективність технологічних нововведень в Dunlop IceSport. Неодноразове « взяття » призових місць в тестах таки автомобільних видань як Test World, ADAC, Авто Центр і інших, говорять самі за себе. Ця шина стане ідеальним вибором для тих, хто хоче отримати максимум задоволення від активної їзди в зимову пору року.

У будь-якому випадку, вибір завжди залишається за вами. Ми ж, у свою чергу, нагадаємо, що купити зимові шини Dunlop IceSport ви завжди можете в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за безкоштовним номером телефону 0-800-303-336.px;">

Повернення до списку